Lenormand na 21.8.2019


Tak jsem dnes byla s Adélou u veterináře, jeví se jako zdravé a čilé koťátko. Má jen problém v ouškách, který ji vyléčím. Jen Bastet nám dělá starosti, od tří od rána jsme ji neviděli. Říkám si, že kdyby se mi muž do všeho nepletl, zvlášť do chovu koček, tak by to tak nemuselo dopadnout. No, stalo se, nemá smysl řešit co kdyby, teď jen musím věřit, že se holka vrátí k domu, protože domů prostě nevleze a pak ji tu už zavřu s malou, aby si na ni zvykla, to je jediné řešení které jsem chtěla udělat hned ze začátku. Na středu jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

SILOVÉ ZVÍŘE – MRAKY – DUCHOVNÍ PRŮVODCE

+ SLUNCE – LIŠKA

A my máme starosti. Mraky nám zakalují náš den, jsme mrzutí, možno až podráždění. Nevidíme, nevíme co bude dál, jak vlastně naše celá situace dopadne. A právě díky tomu máme tendence upadat do depresí, sahat po sklence alkoholu, jsem deprimování a bez nálady. U některých z nás se mohou díky mrakům objevit i různé jiné nepříjemnosti. Já vždy tvrdím, že pokud nevidíme co bude přesně dál, tak toto není důvod k panice. Po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko a my najednou uvidíme věci v pravém světle, buď tam nějaká budoucnost je a nebo prostě není. Dále tvrdím, že mraky jsou hodně o trpělivosti, teď není vhodná doba dělat neuvážené a nebo vlastně celkově žádné kroky. Jen čekat, čekat a čekat…. Každopádně my na téhle cestě nejsme sami, u některých z nás, tak jak u mě, silové zvíře odkazuje na našeho domácího mazlíčka. Kdo s ním má problémy tak, jako já, pak my i on je pod vyšší ochranou. Přesně toto mi skáče do hlavy několik dní. Kdo s ním problémy neřeší, pak toto zvířátko nás příjemněji provede naším trápením, je zde silné napojení. A naposledy kdo zvířátko neřeší ani nemá, pak ho doprovází jeho sílové zvíře popř. nějaká jiná spřízněná duše. Karty silové zvíře a duchovní průvodce mají hodně široký pojem ve výkladu. Duchovní průvodce může být v podstatě kdokoli z jemně hmotného světa, různí andělé, bozi, víly a nebo nebo vyšší já. My ale budeme mít tendence je přes mraky v naší hlavě neslyšet. Uslyšíme je až tehdy, až se zklidníme a zahodíme naše starosti.

Další kombinace ač vypadá pozitivněji, tak je v ní stále jedno ale. Slunce je o světle, teple, energii. Řekněme, že je to i náš optimismus a naše víra v to, že vše dobře dopadne. To je sice super, ale zas tak jednoduché to opravdu nebude. I když reálně se sluncem může nastat situace, že najednou se mraky projasní a my stojíme na příjemném místě, v příjemné situaci. Slunce je totiž také karta o trimfu a o výhře, pak vedle liška nám říká, že to není tak, jak se nám jeví. Je také možné, že naši energii vkládáme tam, kam nemusíme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop