Lenormand na 21.9.2018


Posledních pár dní bylo opravdu šílených. Dnes jsem se probudila s úsměvem na tváři a afirmací, která mi sama šla od úst, jak je život nádherný a jak je vše skvělé, krásné… Toto jsem již zažila několikrát, už od rána to byla příprava od vesmíru na to, co mě mělo dnes potkat. Začnu ale od začátku, před třemi dny mi odešla karta v mobilu, ztratila jsem díky tomu část fotek včetně těch z dovolené. Před dvěma dny se mi objevil problém s druhým webem, včera jsem ho po kontaktování podpory musela smazat, web byl čerstvě dokončený a já musela začít od znova. Dnes se mi z ničeho nic objevil problém s notebookem díky kterému jsem přišla málem o veškerá data a kresby, které nemám zazálohovány, nakonec jako zázrakem jsem vše zprovoznila a ihned začala zálohovat. Takže jsem opět dnes neudělala to, co jsem měla v plánu, ale to nevadí, hlavně, že dopadlo pro mě dobře. A teď ke kartám na zítřek:

KVĚTINY – LIŠKA – SLUNCE

+ DOPIS – ZAHRADA – PRSTEN

Tak jsem si oddechla, květiny ty slibují zlepšení situace ať je jakákoli. Hovoří o příjemně prožitých chvílích, o štěstí, spokojenosti, lásce, romantice… prostě o všem krásném co si jen dovedeme představit. Někdo se dnes dokonce může dočkat i nějakého toho dárečku a nebo dokonce prstenu? Ale co ta liška hned vedle? Něco v našem životě a nebo někdo okolo nás to s námi nemyslí tak zcela upřímně. Zde se sluníčkem to vnímám jako určitou přetvářku, ale jako kdyby nám dnes prostě dělala dobře. Ono je občas lepší nevidět a nebo spíše zmenšovat aktuální problém a místo toho se pozitivně naladit, vždyť se nic neděje, ono to dopadne dobře. V partnerství tato kombinace varuje před přetvářkou, kdy se partner budu k nám chovat jako med, třeba nás i o ruku požádá, ale skutečnost bude někde jinde, on to bude dělat proto, aby z této situace vytěžil něco pro sebe, tak se mohou dnes chovat i kolegyně v práci a nebo i lidé okolo nás.

Další kombinace karet může přímo odkazovat na nějakou oficiální, veřejnou smlouvu, svatbu… ? Jinak energeticky tyto karty hovoří o našem takovém povrchním, obyčejném, všedním, řekněme úplně normálním vztahu k veřejnosti, vztahu k lidem okolo nás. V podstatě jen takový krátkodobý, letmý styk. Každopádně pokud dnes máte podepisovat smlouvu, pak si ji pořádně prostudujte.

Po duševní stránce na mě karty působí tak, jako kdyby jsme v hlavě měli určitý svůj ideál, ten který nás dělá šťastnými, dejme tomu, život někde úplně jinde a s jiným partnerem než je ten náš oficiální, to by mohlo označovat zmiňovanou lišku neboť náš oficiální svazek je takový obyčejný možno už jen papírový, bez náboje, prostě není to to, co máme ve své hlavě.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz