Lenormand na 22.3.2018


Když zrekapituluji dnešní den, pak jsem byla hned od rána nabita energií. Dokonce jsme se i překonala k tomu, abych jednu věc udělala o den dřív s předstihem, záhy jsem zjistila, že jsem udělala tímto dobře, protože ve čtvrtek bych už měla problém stíhat. A teď ke kartám na čtvrtek:

SRDCE – SLUNCE – RAKEV

+ MYŠI – LILIE

Tak kde začít. Srdce hovoří o lásce, spokojenosti a o věcech které děláme od srdce, které přesně tak cítíme. Ano, přesně i takové věci nás budou naplňovat. Láska nám bude dávat sílu pokračovat dál, ale na druhou stranu nás bude i vysilovat. Takže i to, aby jsme v určité události uspěli nás bude opět stát hodně sil. V podstatě se můžeme cítit až vyčerpaní, u někoho může nastat i vyhoření. Tato situace se může týkat jak našeho partnerského vztahu, tak i situace v zaměstnání, kdy můžeme mít např. práce nad hlavu a nebo i jiného odvětví našeho života.

Můžeme začít cítit pochybnosti, můžeme pociťovat strach, nejistotu. Můžeme se až litovat a užírat nad vším možným. Tvrdím, že pokud je naše tělo vysíleno, pak jsme mnohem více náchylnější k depresím. Myši hovoří o ztrátě a ta může být zde jakákoli. Na konci ale padla lilie, tak věci urovnává a srovnává, takže i ztráta by ve finále nemusela být tak vysoká a i my by jsme se postupně během dne mohli po psychické stránce srovnat.

S láskou Kateřina