Lenormand na 22.5.2019


Dnešní den byl pro mě náročný, ale nakonec jsem vše zvládla. Na středu jsem vyložila Mystické Lenormand a teď ke kartám:

CESTY – VĚŽ 

+ HVĚZDY – KNIHA

U těchto karet bude výklad hodně rychlý. První řádek přímo hovoří o naší nerozhodnosti a nebo o tom, že dále cesta nikam nevede. Tím pádem se mnozí z nás mohou rozhodnout pro samotu, buď se do ní uchýlí a nebo se uzavřou na chvíli do sebe. Ty, kteří jsou v nenaplňujícím vztahu, ty se rozhodnou pro rozchod, rozvod a nebo si dají na nějakou dobu pauzu. Máme před sebou dvě, tři, deset či více možných cest. Ale kterou se máme vydat? Je zde velice těžké se rozhodnout pro jedno stanovisko, možná právě proto se můžeme na chvíli stáhnout do ústraní a tam si necháme chvíli čas na rozmyšlenou. Středa je úřední den, takže mnozí z nás se vydají řešit úřední záležitosti.

A jak dopadnou? To kdybychom tak dopředu věděli, výsledek totiž ještě není daný. S hvězdami máme v hlavě jasný plán, po něčem toužíme, něco si přejeme, ale bohužel do budoucnosti nevidíme. Nevíme jak se to celé nakonec vyvine, tápeme. Koho naopak dnes čeká nějaká zkouška, pak se nemusí bát, úspěch je zaručen. Celé to dnes vnímám tak, že jsme se dnes někde zasekli. Ten kdo se nakonec rozhodne ukončit nějakou nepříjemnou věc jako je vztah a nebo nevyhovující zaměstnání, pak toto sice udělá, ale nebude mít vůbec jasno, jak se jeho život bude vyvíjet dál. Zde bych to nechala na osudu, budoucnost ukáže.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde