Lenormand na 22.6.2017


KOSA – OFICÍR – ANDĚL

+ LEV – MĚSÍC

Kosa je pro nás varování, říká „pozor, pozor!“.  Dnes nebezpečí může přijít s nějakou úřední a nebo uniformovanou osobou. Dnes si obzvláště dávejte pozor na jakékoli porušování zákona, překračování rychlosti, nevhodné zaparkování, jízdu v MHD bez platné jízdenky… U někoho se může z nenadání objevit exekutor a nebo banka vám může zamítnout úvěr. Kdo má dnes naplánované úřední jednání, pak pozor na pusu a vyvarujte se přemrštěných emocí. Vše řešte pokud možno v klidu a s chladnou hlavou. Jako třetí karta vyšel anděl, je to náš ochránce, dlí nad námi a nad naší situací, takže situace ve finále pro nás nebude mít katastrofický scénář a my ji zvládneme.

Lev ten hovoří o naší hrdosti. Ano, navenek jí budeme vyzařovat, budeme nad věcí, zachováme se čestně, možná i někdo projeví určitou dávku velkorysosti. Někomu opravdu tento přístup přinese úspěšné zakončení celé události, ale u někoho na druhou stranu bude lev s měsícem představovat jen jeho pózu navenek a vevnitř může být s celé události rozhozený.

Pokud někdo v současné době řeší vztah, pak první kombinace karet zde může hovořit o přetnutí určité oficiality, přetnutí, utnutí vztahu, hrozící nebezpečí utnutí vztahu. Ale jak jsem psala výše, tak poslední karta zde hraje pro nás, anděl zde léčí naší energii, naše rány na duši. V podstatě jako kdyby tomu rozchodu žehnal a sděloval nám, že je to vše z vyššího cíle a čeká nás pak něco mnohem lepšího.

S láskou Saxi