Lenormand na 22.9.2019


Shrnu-li dnešní den, pak moje dnešní napojení na zdroj bylo naprosto úžasné. Hned od rána jsem cítila svoje průvodce okolo sebe, příjemné mrazení a příjemné vibrování na temeni hlavy. Dnes mi dokonce napsali z eshopu, že si dojet pro objednávku a to před dvěma dny psali, že termín naskladnění se přesouvá na poslední den v měsíci. Tak jsem si dnes jela s dcerou pro nový mobil, ta byla natěšena na můj model z minulého roku. Dopoledne se mi podařilo pověsit do studia na zeď skoro metrové plátno se svoji abstrakcí „Já jsem“, zároveň jsem převěsila i jiné rámy okolo. Nádherně to tu prokouklo a já jsem dnes sama se sebou spokojená. Na neděli jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

PTÁCI – DUCHOVNÍ PRŮVODCI

+ LIŠKA – JEZDEC

Dnes hrozí, že pokud se nezklidníme mysl, emoce, budeme ve stresu a ve spěchu, pak hrozí, že získáme špatný úsudek a nebo se objeví někdo, kdo se nás pokusí napálit tzn. že nebude k nám upřímný, tímto způsobem k nás může dostat i nějaká lež a nebo přímo pomluva. Jinak hlavním poselstvím ptáků je to, že jsme ve stresu, někteří z nás nebudou vědět kam dříve skočit, to musím udělat a pak ještě toto, tolik práce a tak málo času. Dále jsou ptáci i o takovém vnitřním napětí až roztěkaností, projevuje se to i v našich myšlenkách, které jsou rozhozené na všechny strany a máme problém se soustředit na jednu věc. Naši průvodci sice vedle nás stojí, i to napojení na ně, na Vesmír, na Boha, vyšší já či cokoliv jiného také můžeme stále mít. Ale není to na smysluplnou komunikaci, spíše naopak nám ze spodním řádkem hrozí že tyto informace špatně pochopíme.

Liška nikdy nevěstí nic dobrého, popíši ji jako člověka, který se za všech možných okolností snaží získat nějakou výhodu pro sebe a nedívá se na ostatní. Nemusí přímo lhát, může třeba jen to podstatné neříct. Liška s jezdcem odkazuje na mladého nebo sportovně založeného člověka. Dále jezdec také představuje veškeré dopravní prostředky a hospodářská zvířata, pozor při jejich koupi. Jezdec je zpráva, informace, drb, pozvání a nebo návštěva. Zde by to nebylo čisté, dojde k nám proto, protože něco chce, pozve nás tam a tam, ale opět jsou v tom vedlejší pohnutky. Liška dokáže lichotit, dokáže nám mazat med okolo úst, ale za rohem jsme ty nejšpatnější. Proto dnes pozor, koho si propustíte k tělu. Ještě jeden takový můj postřeh, vnímavější jedinci pomluvy okolo sebe mohou cítit a pak ta nervozita pramení z nich, závist není hezká energie. A jak se tomu bránit? Nejlepší je pomalu vydýchávat, nádech, výdech… vypouštět a povznášet se.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop