Lenormand na 23.10.2018


Dnes jsem byla ráno preventivně u lékaře, nechala jsem si vzít dobrovolně krev abych zjistila, jaké vitamíny mi chybí a u té příležitosti jsem se dozvěděla, že mám slabý zánět ledvin, teď už budu na sebe dávat pozor. Na úterý jsem vyložila z rozšířené verze Mystické lenormand. A teď ke kartám:

DÁMA – ANDĚL – DŮM

+ DÍTĚ – KŘÍŽ

Dáma padla jako první, tím pádem to teď máme my ženy vše ve své režii, záleží zde na nás a na tom, jaké si to uděláme, takové to i máme. Nemusíme se bát dalších rozhodujících kroků, za námi, s námi po našem boku stojí anděl, ten může být nás ochránce, anděl strážný a nebo také anděl z tohoto světa, je to někdo, kdo nás jako kdyby popostrkoval a kdo nám dodává potřebnou sílu. Anděl na kartě hraje na housle, to odkazuje na určitou inspiraci, tvořivost a hravost, tou k nám můžou přicházet různé vjemy. Anděl je zde i ochránce naší rodiny a našeho vytyčeného cíle, díky jemu se dnes cítíme stabilně a jistě, týká se to také zdravotní situace.

Cítíme se bezstarostně, hravě, možno až moc lehkomyslně, nic neřešíme. Něco nového se začíná v našem životě rýsovat, láska, nový vztah, práce, těhotenství, další lepší kapitola…? Ale s křížem se to zatím nechce plně rozvinout, může nás to i dost potrápit, díky kříži můžeme mít chvílemi pocit, že cesta dál nevede, že jsme si na sebe toho vzali přes příliš. Je to další z našich osudových zkoušek, která čeká na to, až ji zdoláme.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mýma mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz