Lenormand na 23.10.2019


Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DÁMA – KLÍČ – MĚSÍC

+ STROM – LOĎ

Dnes máme den jak se říká jen o nás, jaký si ho uděláme, takový ho i máme. Dáma je zde osobní karta nás žen, pro muže hovoří o ženě, která je jeho srdci nejblíže, o manželce, partnerce a nebo o ženě o které jen sní. V jistých případech také dámy hovoří o našich maminkách, babičkám a nebo sestrách. Den je zde pod naši, ženskou taktovkou. S klíčem se dnes cítíme sebejistí, máme na dosah ruky i vyřešení nějakého problému. Ale to by jsme museli opravdu začít konat a ne jen pochybovat a balancovat mezi dvěma či více možnostmi. Ano, u některých z nás bude hrát velkou roli strach a takové to co kdyby, ale zde je to pouze v naší hlavě. S klíčem jsme schopné dnes dotáhnout do konce hodně věcí, i když se nám to ve finále může podepsat na psychice. Ale jak jsem psala výše, tak toto si děláme pouze my samotné.

Strom z lodí je hodně zajímavá kombinace, v ní sice máme svoje jisté. Peníze, zabezpečení, zaměstnání, partnera… prostě cokoli, ale na druhou stranu stále toužíme po něčem, co prostě ještě nemáme. Říkáme tomu nenaplněné touhy. A my jen čekáme čekáme na jednom místě a v naši hlavě sníme o krásnějším místě. Objekt své touhy již v dálce můžeme vidět, ale než se k němu dopracujeme, tak je před námi ještě hodně dlouhá cesta, která může trvat i roky.

Ještě se vrátím k první kombinaci, klíč s měsícem zde u některých také otvírá jejich třináctou komnatu, jejich nevědomí mezi které spadají různé představy, sny, iluze a vnitřní podněty. A právě díky jim nám pak připadá, že žijeme nenaplněný život, přitom to tak být nemusí. Věci ve svitu měsíce nejsou mnohdy skutečné, jen nám se zdají krásné a blyštivé.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop