Lenormand na 23.12.2018


Na poslední adventní neděli a zároveň na den před Štědrým dnem jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand. A teď ke kartám:

DŮM – PŘEDCI – PARK

+ KVĚTINY – PRSTEN

Všechny karty vyzařují velice příjemnou energii. Dům ve svém hlavním významu hovoří o našem domově a o lidech, kteří se v něm nacházejí, o naší rodině a také o teple rodinného krbu. Energeticky tato karta hovoří o neměnnosti, stabilizované energii, s domem jsme se totiž dopracovali do cíle. Ty nejbližší jsou s námi a to platí i pro ty, kteří již nejsou mezi námi. Již vícekrát jste možná slyšeli příběhy o tom, jak za nějakým vaším známým v tyto Vánoční časy chodíval duch zemřelé babičky, maminky, tatínka, manžela… A nebo vy jste mohli chvílemi ucítit mrazení na zádech, dítě se dívalo do prázdna a smálo se, pes začal štěkat, kočka mohla začít zničeho nic vrnět jako kdyby ji někdo začal hladit… takových příběhů je nesčetně a všechny jsou postaveny na reálném základu. S domem se cítíme stabilně a vyrovnaně, možno se i trochu nudíme. Park zde hovoří o veřejnosti, kdo ještě nestihl nakoupit, ten se vydá do nějakého obchodního domu, kdo již má nakoupeno a nikam se nechystá, ten se bude účastnit veřejného života na internetu a nebo se bude družit s jinými lidmi v reálném životě. Park je o lidech a o tom, že dnes prostě nebudeme sami.

Ve všech vztazích bude dnes vládnout velice příjemná atmosféra. Květiny představují vše příjemné a krásné co si jen v životě dovedeme představit. Hovoří o štěstí, spokojenosti, lásce, kráse.. teď mě proletělo hlavou i umění. Za určitých okolností představují různé setkání a schůzky, zde s lidmi se kterými máme určitý vztah, partnery, příbuznými, kamarády… Pokud v rodině a partnerství nebyla příjemná atmosféra, pak dnes po nepříjemnostech nebude ani vidu ani slechu. S květinami se situace v dobré obrátila ač jsme v to již nemuseli doufat. Dále květiny odkazují i na dárky a že by nějaká slečna dnes dostala od svého partnera prsten? Nechme se překvapit a užijme si tento zázračný den.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz