Lenormand na 23.8.2019


Od soboty se u nás situace s Bastet relativně uklidnila. Aspoň teď již sama chodí domů se vyspat, malé se sice stále bojí, ale aspoň ji zpovzdálí pozoruje a nenápadně obchází okolo ní. Na pátek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DŮM – DUCHOVNÍ PRŮVODCI – RYBY

+ KNIHA – PÁN

Teď přemýšlím, jak první řádek mám pojmout. U určitém případě tato kombinace odkazuje na peníze, které putují do domu, peníze rodiny či peníze na dům. Dům je také karta stability a zabezpečení, tím pádem by nám tato finanční částka dala přesně tyto pocity. Celkově je nám tato situace dána něčím vyšším, kdo řeší koupi domu, pak právě tento vyhlídnutý dům je mu určen, je do něj naveden, popostrčen. S rybami je možné, že pochybujeme o našem cíli. Cíli, který představuje karta dům, pochybujeme i o našem vnitřním vedení. Opravdu to tak chceme, děláme dobře? Náš život, naše plány jsou postaveny do určitého schématu, my osobně by jsme se ho drželi, ale náš duchovní průvodce, naše vyšší Já se najednou na to vše začne dívat do hloubky. Do toho, co je někde hluboko v nás ukryto. A teď čemu máme věřit? K čemu se máme přiklonit? Máme pokračovat v naší cestě a nebo je to celé úplně špatně? Vnímám zde i to, že když by jsme zůstali tam kde jsem, tak by jsme se již dále nerozvíjeli, měli by jsme to svoje jak se říká jisté, ale kde by bylo to další?

Kniha ukrývá tajemství a teď babo raď, je to tajemství naše, kdy my ženy ukrýváme něco pře našim partnerem a nebo je on ten pan tajemný? Pana tajemného vlastně ani nemusíme zatím znát. Jedna z mých teorií o této kombinaci karet říká, že ani my vlastně nevíme co v sobě ukrýváme. Jaké že to máme do budoucnosti potenciál? Teď je ještě brzo dělat soudy, teď nedozrál čas. Zatím je kniha zavřená, otevře se až tehdy, až dozraje ten správný čas. Mezitím se může ještě hodně věcí zamíchat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop