Lenormand na 24.1.2019


Rekapituluji-li dnešní den, pak se nepříjemná věc z dnešní předpovědi stala už včera, vlastně hned po tom, co jsem dopsala předpověď. Bylo to nepříjemné, řekněme že i takový menší šok, ale během hodiny jsem vše vyřešila a dnes jsem to ani v hlavě již neměla. Na čtvrtek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické lenormand. A teď ke kartám:

VĚŽ – ANDĚL

+ MEDVĚD – KVĚTINY

Věž zde hovoří o naší samotě, o naší odloučenosti či dobrovolné a nebo nedobrovolné vyloučenosti od partnera, dětí, kolektivu… S věží se můžeme uzavřít sami do sebe a do čtyřech stěn. Pro některé z nás je předzvěst rozchodu, rozvodu a nebo jakékoli jiné odluky. U mě se to týká stále mého přítele, který je v zahraničí, tak uvidím, zda si babička nebude chtít vzít na chvíli i mého syna, to bych se opravdu mohla cítit sama. Dále bych věž kromě samostatného života charakterizovala i jako samostatnost takovou, tím myslím např. samostatnou práci, podnikání či jen svůj určitý přístup. I když se to na první pohled nemusí zdát, pak v této situaci nejsme sami, anděl stojí vedle nás, dává nám sílu a podporu. Možno nás při našem samostatném jednání, podnikání nenápadně navádí. To se může týkat i tehdy, pokud dnes budeme jednat s úřady, se šéfem a nebo jinou autoritou.

Medvěd je přiřazován v astrologii k prvnímu domu a tím je dům osobnosti. S medvědem jsme někdo, máme v sobě sílu díky které nás jen tak nic nezlomí. Nás status ve společnosti, v rodině, v zaměstnání… je pevný, pevně stojíme nohami na zemi, je zde dokonce možnost povýšení, zvýšení našeho statusu. A pokud situace není tak, jak by jsme si představovali, tak s květinami je vždy šance na její zlepšení. S květinami jsme šťastní, spokojení, možno až naplněni. Pokud zde medvěd hovoří o nějakém člověku, pak je starší, možno má i nějaké postavení, něco vybudováno a ten člověk je velice příjemný, je možné že nás dnes obdaruje a nebo nám jinak udělá radost. Zde by i úřední věci pro nás měli dopadnout dobře.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Můj obchůdek s mandalami zde