Lenormand na 24.4.2019


Po nádherných dnech zalitých sluncem bylo dnes zataženo a dokonce u nás pršelo. Každé počasí má svoje výhody, pokud zrovna nikam nemusím a nebo cestuji jen autem, pak i tento čas si umím náležitě vychutnávat. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířené sady Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KLÍČ – KOTVA 

+ ANDĚL – DUCHOVNÍ PRŮVODCI

Klíč mám ráda, můžeme jím zavřít jedny vrátka a zároveň otevřít nové. Máme v ruce něco, čím svůj problém jsme schopni vyřešit. Převážně tuto kartu vnímám o nás a o našich kvalitách a jistotách. Podívám-li se na něj z jiné stany, pak pokud tu jistotu, oporu, vyřešení nemáme sami v sobě, pak nám ji dokáže zajistit i někdo jiný např. partner, kamarád a nebo rodina. Toto vyřešení a nebo i rozhřešení naší situace nás krásně postaví na nohy, ukotví nás to v našich energiích ještě více. O našich jistotách hovoří totiž obě karty, kotva navíc věci a situace stabilizuje a my se díky ní cítíme v bezpečí, našli jsme místo, kam patříme, místo kde dejme tomu by jsme již zůstali na stálo a nebo také není jednoduché z něj jen tak odejít. Kdo řeší zaměstnání a nebo i nějaké obchody v podnikání, pak toto spojení odkazuje na jisté zaměstnání, jisté obchody. V partnerství to platí obdobně, problémy se ustálí a my budeme mít pocit, že jsme přesně tam, kam patříme.

Další dvě karty mi vylítly sami z balíčku, nejdříve jedna a pak druhá. Anděl hovoří o našem andělu strážném a nebo i jiných andělech a archandělech, kteří nás doprovázejí na naší životní cestě. Tato karta nám připomíná, že tu nikdy nejsme sami a že vždy můžeme naše průvodce (andělé, archandělé, strážné duchy, různé bohy, vyšší já…) požádat o pomoc nebo o radu. Oni nám budou vždy naslouchat a rádi by nám pomohli, ale to nemohou sami od sebe. Teď se vrátím ještě k andělům, naším andělem totiž nemusí být anděl jako takový, může jím být i nějaká jiná bytost a nebo např. i duch někoho, s kým jsme za jeho života měli určitý vztah.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde