Lenormand na 24.5.2019


Dnešní den oproti jiným byl pro mě akčnější, takové věci, které se mi děli, normální člověk prostě nevymyslí. Dopoledne jsem se rozhodla, že si zajedu pár věcí zařídit. Oblékala jsem se, obula a natáhla se po klíčích od domu, najednou jsem se zarazila, zjistila jsem, že na klíčence schází klíče od auta. Přítel je měl u sebe a zrovna se nacházel osmdesát kilometrů od Brna, proto jsem ihned zavolala svojí mamince a poprosila ji o zapůjčení jejího auta. Souhlasila s tím, že ji po cestě mám vzít benzín a já se vydala za ní, bydlíme od sebe pár metrů, prakticky za rohem. Vzhledem k tomu, že po cestě do města není čerpací stanice, tak jsem se vydala na opačnou stranu, dostala jsem platební kartu a instrukce kolik toho mám nabrat, tam jsem se setkala s prvním problémem, ač jsem mačkala jak mačkala tlačítko na čerpací pistoli, tak benzín nechtěl téct, sice se mi podařilo trochu načepovat, nevím jak se mi to podařilo, ale připadala jsem si tam opravdu hloupě, ale tím zajímavé souvislosti nekončili. Pak jsem málem přejela kočičku, která mi v plné rychlosti skočila přímo pod kola, málem jsem neměla kde zaparkovat, řešila jsem technické věci s půjčeným autem a na dvou parkovištím jsem se setkala s lidmi, kteří měli problém čekat ani ne minutu, než jsem zavřela dveře od auta a je pustila k tomu jejich. Ale nakonec jsem zařídila vše, co jsem potřebovala a do konce týdne nikam nemusím. Na pátek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

PŘEDCI – SRDCE – KOTVA 

+ DÁMA – STROM

Nádherné karty nám na pátek padly, to si mi bude zítra nádherně malovat. Předci ve svém hlavním významu hovoří o našich milovaných, kteří již nejsou mezi námi. S touto kartou jsou nám stále nablízku, můžeme cítit jejich energii, jejich vůni, jejich přítomnost. Tato karta také nabádá ke komunikaci s tímto světem, to můžeme buď přes plamen svíčky, přes spiritistickou desku a nebo třeba jiným způsobem. Dále je den vhodný např. k výkladu karet a nebo práci s kyvadlem. Je vhodný ke všem činnostem, které směřují k práci s astrálním světem. Dnešní den se bude pohybovat v energiích lásky, které budeme cítit až hluboko ve svých kostech, hluboko v nás samých. Budeme šťastní, spokojení, věci nás budou bavit a naplňovat. V práci a vlastně i všude okolo nás bude velice příjemná energie, buď se v práci zamilujeme a budeme naši práci milovat. To stejné se týká i při spojení s astrálním světem, zažijeme s ním jen příjemné zkušenosti, které se usadí hluboko do nás a nebo které budou tak příjemné, že získáme zpět svoji rovnováhu, tu ostatně dnes získáme tak i tak.

A o tom vlastně hovoří i druhý řádek. Jaké si to dnes uděláme, takové to vlastně i máme. Dáma zde charakterizuje nás dámy a nebo naši ženskou část, která je o citlivosti, jemnosti a intuici. Se stromem pevně stojíme zakořeněny v zemi, máme stabilní život bez výkyvů, máme dostatek energie vše ustát. Stojíme na vlastních nohou a jsme spokojeni. Jediná negativní vlastnost stromu je neměnnost a s ní zároveň i stereotyp, což na druhou stranu občas není na škodu. Tento řádek také může být předzvěstí toho, že si my ženy uděláme celý den jen sami pro sebe, což bude zrovna můj případ.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde