Lenormand na 24.7.2019


Tak dnešní den jsem od rána stále ve spěchu. Kromě své práce, čekané i nečekané si připadám jako telefonní ústředna, což nijak neřeším. A do toho mi moje milá maminka v rámci ulehčení práce domlouvá schůzku v bance kvůli moji dceři a dopředu se nezeptá na můj časový rozvrh. Takže jsem se sama musela přeobjednat na jiný termín. Na středu jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

MRAKY – SRDCE + SILOVÁ ZVÍŘATA – HORA

Již na první pohled středa nebude pro nás zrovna procházkou růžovým sadem. Naopak nás může pár věcí pořádně potrápit. Den začíná mraky, s nimi se nemusíme cítit zrovna nejlépe. Máme starosti, nevíme co bude dál, nevíme jak co vyřídíme, jak se naše situace vyvine. U někoho se mohou objevit chmury na duši a srdíčku, nemusí být k nim ani zjevná příčina. Prostě se tak cítíme. Celkově i v našem srdíčku najednou nebudeme mít jasno. Jedinou výhodou zde je to, že mraky jsou k srdci světlou stranou, tím pádem je to dnes o trpělivosti, chce to chvíli čas a hlavně nedělat unáhlené kroky, vše samo postupně vyšumí. A my najednou začneme být opět spokojení a opět se budeme radovat z věcí, z práce, ze vztahu, z čehokoli. Naše srdce již ví… ráno nevědělo.

Dnes je opravdu zvláštní den, věci mohou stát na místě, nebudou se vyvíjet tak, jak by jsme si představovali. Hora je další karta, která nás učí trpělivosti a toho, že nemůžeme mít opravdu vše teď hned. V určitých případech hovoří i o člověku, buď přímo nepříteli a nebo někom, kdo si postaví hlavu a my s ním nehneme. Můžeme se stavět na hlavu a nebude nám to nic platné. Kdo má rád věci přesně naplánované tak jako já, pak to pro něj dnes nemusí být příjemné, protože zádrhel zde může být opravdu cokoli a nebo kdokoli. Jeden čas jsem si říkala, kdyby vše záleželo jen na mě, pak to udělám, to a to, ale většinou jsou v těchto činnostech zainteresovaní i ostatní lidi a tím pádem pak nastane zádrhel. Na to je expert můj přítel a moje maminka, kdy zasahují do mého jasně naplánovaného rozvrhu a díky tomu se můj krásný slunečný den trochu zatáhne, najednou mám starosti jak to vše dohromady zkombinuji. Hora může dnes být třeba nepříjemný spolupracovník, šéf, zádrhel v práci, doma, v lásce. Ať je to tak či tak, nejsme zde dnes sami. Někde u nás, kolem nás stojí a nebo lítá naše silové zvíře. V reálu se jedná o našeho psa, kočku, křečka, hada… Na jiné úrovni je to duše, která nás provází v našich ikarnacích, jedná se zde o velmi úzký vztah až duševní spřízněnost. Někdy o nich bývá hovořeno i jako o našich strážcích. Za normálních okolností by jsme je mohli více vnímat, ale bohužel hora naše napojení zde blokuje, což je pochopitelné. Můžeme je slyšet pouze s čistou hlavou, pouze tehdy, když se bez obav otevřeme. Pouze tehdy když začneme věřit? I tom je zde ta hora.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop