Lenormand na 25.1.2018


Středa byla pro mě příjemná hned od probuzení až po tuto chvíli, zvládla jsem vše, co jsem si naplánovala, nikam jsem se nehonila, nespěchala jsem, prostotě pohoda a relax. Karty na čtvrtek vyšly také nádherné.

PES – SLUNCE – KVĚTINY

+ DŮM – LOĎ

Dnešní den je nabit pozitivní energií. Budeme důvěřovat sami sobě a ostatním, budeme oplývat optimismem. Dnes jsem se vydali na stabilní, ale také dlouhotrvající pozitivní, tu správnou cestu za štěstím. Pes symbolizuje přátelství, nezištnost a ochranu. Pravý přítel vždy stojí při nás od teď až do konce, je vytrvalý, nezištný, upřímný, proto tuto kartu spojuji s trvalými hodnotami. Může zde představovat kamaráda, kamarádku, skupinu přátel, syna, přítele…. většinou mladší a nebo podřízenou osobu. Jinak hovoří tato karta o popisovaných vlastnostech. Se sluncem se zde jedná o naplňující přátelství, hodně dobré přátelství možno i vztah. Po energetické stránce je to dlouhotrvající pozitivní síla, vytrvalost a optimismus. Květiny ty nám vždy dávají naději na zlepšení situace ať je jakákoli. Jsou to všechny krásné věci, které si dokážeme představit jako štěstí, radost, spokojenost, láska… S energií slunce se vše ještě více násobí. Takže i obchodní schůzky, pohovory se dnes povedou v příjemném a kamarádském duchu. Pokud je zde pes mladší muž, květiny by mohli představovat mladší ženu a slunce uprostřed by zde hovořilo o růstu vzájemné důvěry a teplé, naplňující energie mezi nimi.

Naše mysl bude vyrovnaná, stanovili jsme si určitý daný cíl a teď přesně, pevně a neoblomně směřujeme za ním. Tato kombinace také pro některé může odkazovat na cestu z domu a cestu do ciziny.

S láskou Kateřina