Lenormand na 25.9.2019


Dnes se opravdu rozlousklo pár záležitostí v mém životě. Adélka na kontrole dopadla dobře, ouška má v pořádku, tak ji paní doktorka naočkovala a dala holce prášky na ten její citlivý žaludek, já ji musím nasadit dietu, hlavně žádné syrové maso. A za měsíc je další přeočkování, kastrace přijde na řadu až po novém roce. Se synem se to také konečně rozlousklo, dostala jsem výsledky na jeho alergeny, tak jsem zjistila, že je alergický na kočky a to s Adélkou spí a nevadí mu to. Zítra jedu na alergologii podepsat papíry a pomalu začne léčení. Na středu jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

PÁN – DUCHOVNÍ PRŮVODCI – KNIHA 

+ RAKEV – KŘÍŽ – KOSA

Uf, sama jsem zvědavá, co nás dnes čeká. Jediná karta, která mě potěšila je první karta. Pán mi vylítl sám jako první z balíčku, připomíná nám, že, jaké si to uděláme, takové to dnes také máme. Tady bych to trochu poupravila, co si připustíme do našeho života, tak to také máme. Pán je osobní karta mužů, pro ženy hovoří o muži, který je jejímu srdci nejblíže, o jejím partnerovi, manželovi nebo nějakém jejím objevu ke kterému zhlíží. Já o pánu také hovořím jako o kartě naši individuality a o našich jedinečných talentech. Ženy, které jsou v současné době bez partnera, ostatně se to může týkat i nás, kteří jsme ve vztahu, tak dnes je nám seslán shůry muž o kterém ještě nevíme, možná ho zatím ještě ani neznáme. Muž, který bude hrát důležitou roli v našem životě, nemusí se hned jednat o budoucího partnera. Ale i u nás ostatních se dnes stane něco, s čím nebudeme počítat, kniha zde hovoří o tajemství, o něčem, co zatím teď nemáme ještě vědět. Dokonce i andělé a ostatní naši duchovní průvodci o tom před námi mlčí, ale zároveň nás tiše pozorují a podporují.

Celá tato záležitost nemusí být pro nás příjemná, vnímám ji jako šok, jako blesk z čistého nebe. Tak a teď se to stalo a ono se to mělo stát, měli jsme ho potkat, měli jsem nabourat auto, měla nám být dána výpověď v práci. Ale nemusí se hned jednat přímo o nepříjemné věci, jen to pro nás bude takové překvapení, ztuhnutí, zastavení se a co mám teda dělat dál? Buď nás potká hodně velké štěstí a nebo pohroma, nechme se překvapit.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop