Lenormand na 26.10.2018


Dnes jsem měla od rána příjemný den, nejdříve jsem byla na základní škole se podívat na vystoupení mého syna ke sto letům republiky a pak jsem jela do obchodu, kde jsem nečekaně nakoupila první dárky do své děti na vánoce. Na zítřejší den jsem opět vyložila z karet Lenormand.

MĚSÍC – LILIE

+ SLUNCE – HVĚZDY

S měsícem do našeho života přijdou proměnlivé nálady, hovoří o naší přecitlivělosti, nejniternějších předtuchách, iluzích možno až snech se vzdušnými zámky. Můžeme cítit v sobě a nebo i v ostatních lidech okolo nás určité napětí, někdo může pociťovat nevysvětlitelné strachy, jiný se rozbrečí u televize u romantického filmu a na někoho může zapadnout až do těžkých depresí. Pokud bych měsíc spojila s lilii, pak se napětí může týkat naší rodiny a její atmosféry. Každopádně lilie je vyrovnávací karta, díky jí nalezneme svůj střed a s celou situací se srovnáme, dostaneme se do stavu klidu, míru a harmonie. Co se týče našich představ, pak dnes mohou být se sexuálním nábojem, v realitě by jsme byli v sexuální oblasti hodně přecitlivělí, dávali najevo až moc svoje city, přímo se topili v partnerovi.

Slunce je nejsilnější karta z celého balíčku, odkazuje na světlo, teplo a energii. Se sluncem sršíme optimismem, s hvězdami máme odvážné nápady. Dnes mám v plánu si sednout a kreslit, na tvorbu jsou všechny karty naprosto ideální. Slunce přeje jakékoliv kreativitě, s hvězdami přichází nápady, s měsícem je úžasné napojení, dejme tomu i na Anděly a na někoho, kdo nás vede, s lilii nikam nespěcháme. Tato druhá kombinace celkově odkazuje na telepatii, vnitřní sílu a na velký úspěch ve všem, do čeho se pustíme.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mýma mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz