Lenormand na 26.2.2019


Dnes jsem byla s kočičkou u veterináře na očkování. Holka mi celou cestu autem v přepravce kňourala a to stejné i po cestě nazpátek, hlavní je, že teď má na rok klid. Na zítřejší den jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

+ MĚSÍC – MYŠI – DOPIS

+ PRSTEN – DÁMA

Energie měsíce nemám zrovna moc v lásce. S ním jsme takový rozladění, v nejlepším případě jsme chvíli na hoře a pak dole. Naopak v nejhorším případě můžeme až trpět po psychické stránce. Měsíc sebou přináší různé strachy, nervozitu a přecitlivělost. Občas je předzvěstí dobré intuice včetně různých intuitivních či věšteckých snů, ale ty s myšima vedle opravdu nehrozí. Spíše to vnímám tak jako kdyby jsme byli nervozní a nebo se báli nějaké zprávy či informace, která buď k nám nedorazila a nebo pokud dorazila, pak není pro nás zrovna ta příjemná. Den je jinak takový o ničem, nemasný, neslaný, jen takový obyčejný všední. Jinak myši ty mohou hovořit jak o ztráce materiální, opravdové, tak i po psychickém strádání, které bývá spojováno s nahlodáváním mysli.

A čeho se situace bude týkat? Prsten představuje všechny druhy společenství, vztahů a smluv. Partnerský vztah, pracovní, obchodní… A hned vedle je dáma, ta hovoří je osobní karta nás žen. Že by jsme si tento dnešní problém brali až moc osobně? Možno by bylo dobré si uvědomit, že ve vztahu nejsme jednom my sami a že ne vše musí být hned po našem.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde