Lenormand na 26.3.2017


Ještě bych se ráda vrátila v úvodu ke včerejšímu výkladu. První řádek o vztahové oblasti na mě seděl jako vyšitý. Nejsem schopna ale i tak říct v jaké režii toto představení bylo. Vzájemné, vyšší záměr (orel) a spolupráce? Co se týče druhého řádku, tak se opravdu mohlo stát neštěstí pro mě velké neštěstí, pro někoho jen blbost, ale jako kdyby stále někdo nade mnou byl, jako kdyby cizí oči mě hlídali a viděli to, co my jsme neviděli, tak jako ten orel, který byl nad námi, nad naším vztahem. Večer zvonek, zazvonil malý kluk se psem, že mi svítí světlo v autě. Přítel zapomněl přibouchnout kufr a v pondělí bych nenastartovala a pak by teprve nastali ty velké a nepříjemné hromy a blesky ze strany mých rodičů, které bych byla nucena požádat o pomoc. Za poslední měsíc se mi to stalo už dvakrát, naposledy minulý týden.

ZIMA – ČERNÁ ČARODĚJNICE – LOĎ

+ BYLINY – HVĚZDA – UMĚLEC

Dnes je tu další příběh, je to rada o karet pro nás. Zima je čas odpočinku, čas zimního spánku. Něco končí, prostě stop, pausa. Karty vyloženě říkají: Nepřipouštějte si, neřešte nic negativního. Nechte negativní myšlenky a negativní síly ve vašem životě odplout!

A dále nám k této problematice říkají: Jedna etapa, jeden cyklus je u konce. Na kartě se prochází muž a žena zavěšeni do sebe. Kolem nich jsou nádherné barvy a vůně podzimu, oni jdou klidně, vše hodily za hlavu. Oni mají jasno, oni ví, že si svůj život mohou sami tvořit! Každý člověk je umělec svého života. A chce ho vy mít negativní? Tak jako ty myšlenky? Ukončete je, řekněte jim STOP! Hvězda s umělcem hovoří o velkém uměleckém talentu. Tvořte, tvořte jakkoli můžete, kresby, psaní, hudbu, život samotný…

S láskou Saxi