Lenormand na 26.7.2019


Dnes jsem se probudila s tím jak mi je krásně a jak je nádherný den. Po cestě na vyšetření očí, měli mi měřit tlak, jsem byla opět spokojená jak mi to krásně vychází a jak jsem přijela včas. Hlavou mi probleskla dnešní předpověď, to jsem tedy zvědavá, dnes to jde mimo mně. Posadila jsem se, čekárna plná lidí, přišlo mi divé, přeci jsem byla objednána na osmou hodinu. A v tom sestřička na mě zahlásí, že jdu pozdě, že mě nemá kam dát, dle ní jsem tam měla být v sedm dvacet, můj diář hovořil jinak. Sebrala jsem se jela zařizovat další záležitosti a musím říct, že mě to celkově opravdu rozhodilo, trvalo mi čtyřicet minut, než jsem se po energetické stránce srovnala a pak už se den nesl pro mě v příjemných energiích, tedy až na to nesnesitelné horko, ale doma mi bylo příjemně. Na pátek jsem vyložila z pohanských lenormandek a teď ke kartám:

DŮM – JETEL – MEDVĚD

+ LIŠKA – PES

Opět příjemné energie. Věci se sice nikam nevyvíjí, stojí, ale my je nijak neřešíme, neohrožuje nás to. Dům zde hovoří o našem domově, o místu, kde se vyskytujeme, kde žijeme a také představuje další členy naší domácnosti. Doma, v zaměstnání se cítíme příjemně, máme svoje zázemí, svoji určitou pozici. Rodina nám zpříjemňuje náš den, máme v ní oporu a zároveň jsem oporou i my pro ni. S jetelem se radujeme ze sluníčka, z bouřky, něco malého si můžeme koupit a nebo si zajdeme na příjemný oběd. Je to takový obyčejný, všední den, který ale nejde do hloubky, sice máme své jisté, jsme spokojení, ale chybí tomu ten náboj, prostě něco, co by nás vyneslo do výšin. Kdo např. řeší vztah, zaměstnání či jinou záležitost, pak dnes se opět nevyřeší, věci zůstanou tak, jak jsou. Ale s tím rozdílem, že dnes je prostě nijak nebudeme řešit a místo toho se zaměříme na příjemnější činnosti jako je např. krásné modré nebe. Dnes krásně stojíme nohami na zemi a jen tak nic nás nerozhodí.

Ale pozor na lišku, někde kolem nás krouží a snaží se získat nějakou výhodu je pro sebe na úkor nás ostatních. Se psem stojí hodně blízko nás, jedná se zde o mazaného, počítaného přítele, syna a nebo je to úplně cizí člověk, který si na našeho přítele jen hraje, lichotí nám, ale není to zde nezištné. Lišky mohou v našich životech být velké lži, jako jsou nevěry a nebo úplně malé malichernosti, kdy si žena chce koupit nějakou věc pro sebe a neřekne to muži a nebo naopak z muže chce tuto věc vylákat. Pes hovoří také o víře sama v sebe a v trvalé hodnoty, zde by se jednalo o nízké sebevědomí a nebo nám tato kombinace říká, že nic netrvá věčně i když to tak na první pohled vypadá.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop