Lenormand na 27.11.2019


Musím se přiznat, že dnes se mi opravdu nic nechtělo, ale musela jsem… Roli v tom hrálo počasí, celý den bylo zataženo a pršelo. Na středu jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

MRAKY – DUCHOVNÍ PRŮVODCI – KNIHA

+ KŘÍŽ – KLÍČ – CESTY

Co jsme komu udělali? Já to ale raději svedu na počasí. Nad námi jsou mraky, je zataženo, prší… a my svět a věci, které řešíme vidíme v šeru, v mlze ve tmě… Venku se zatáhlo a s ním se zatáhlo i v nás. Cítíme se mrzutí, nabroušení, mračíme se… u mnohým z nás se to objeví na špatném psychickém stavu až těžkých depresích. Nevidíme na cestu, nevidíme cestu, nevíme co bude zítra, za týden, za měsíc… Náš život zahalil závoj nejistoty. Mraky nás zde nabádají k trpělivosti, vyvarujte se unáhlených výpadů, vyčkávejte. Po bouřce se vždy vyjasní, vždy vyjde sluníčko a my najednou svět budeme vnímat v jiných barvách, najednou uvidíme cestu a nebo uvidíme, že tato cesta nikam nevede, že je vhodné ji ukončit. Vím, pocit nejistoty není příjemný pocit, právě díky němu jsme deprimovaní a v depresích… Ale toto nemusíme prožívat, mraky je jedna z karet, která nás učí trpělivosti. Nepomohou nám dnes ani naši duchovní průvodci, naši andělé a nebo cokoli jiného v co věříme. Oni mlčí, jsou dnes jako zavřená kniha, ale to je pochopitelné, přes mraky v naší hlavě nás nemohou slyšet.

Ano, připadá nám, že jsme si toho na svá záda naložili víc, než jsme schopni unést. Někteří z nás se budou stavět do roli trpitele, co jsem komu udělal, proč zrovna já? Po energetické stránce jsou dnes velice těžké energie, tahají nás dolů. Kříž je pro nás zkouškou ve které musíme vytrvat, ono bude zase lépe. Ano, jde nám zde o jistotu, o to hmatatelno, o to, aby jsme konečně danou záležitost vyřešili. My ji můžeme vyřešit, řešení je pouze v nás samotných. Ale to by jsme nesměli o tom našem řešení váhat, mám to udělat, nemám. Mám jít tam a nebo jinam? Vnímám to zde i tak, že jsme na té správné cestě i když je pro nás zrovna teď těžká a neuvědomujeme si ji. Tím řešením zde pro nás může být i uzamknutí mraků v naší hlavě pěkně na pevnou závoru a jít dále cestou jistoty, cestou toho, co již máme a ten zbytek se pomalu časem vyjasní.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop