Lenormand na 27.3.2019


Opět pokud shrnu dnešní den, tak za normálních okolností bych měla být spokojena, jsem spokojena, ale není to takové to naplňující štěstí. Dokonce se mi dnes udělalo i zle od žaludku. Dva dny po sobě se mi zdáli zvláštní sny, opět jsem v nich postupně čistila svůj život a svoji minulost, tento proces není někdy příjemný, ale je nezbytný pro další vývojovou fázi. Na zítřejší den jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

DUCHOVNÍ PRŮVODCI – ČÁPI – PRSTEN

+ SLUNCE – JEZDEC

Duchovní průvodce může hovořit přímo o našem duchovním průvodci nebo našem vyšším já. Každý si pod touto kartou může představovat někoho jiného. Někteří z nás jsou křesťané a věří v Ježíše a Boha, jiní jsou buddhisti, jiní uznávají islám a nebo úplně jiné náboženství. Pod duchovními průvodci si můžeme představit Anděly, Archanděly, démony a nebo jakékoli božstvo. Duchovním průvodcem může být pro nás i naše mrtvá babička a nebo kdokoli jiný kdo nám pomáhá s našim duchovním vývojem. Takže ani dnes v naší situaci a v našem životě nesme sami. Čápi zde ohlašují změnu, něco se dává do pohybu. Tato situace se týká našeho vztahu a nebo všech možných druhů spojenectví. Pracovní vztah, partnerský vztah, obchodní vztah, rodinný vztah…. prsten také hovoří o všech možných smlouvám. Kdo nemá vztah, pak je možné, že se k určitému vztahu schyluje. Naopak kdo vztah má, pak v něm nastane určitá změna. Čápy sebou přináší přelétavou energii, tím pádem by naše situace byla taková proměnlivá, chvíli tak a pak tak a my by jsme hned nemuseli vědět na čem doopravdy jsme.

Jinak opět se budu několikátý den opakovat, ať je situace jakkoli proměnlivá, pak se to celé vyvíjí tím správným směrem. Sršíme optimismem, opět věříme sobě i těm ostatním a vlastně i celé situaci. Máme nápady, jsme kreativní, lidi nás mají rádi. Tato kombinace nám přímo říká, že máme schopnost svým postojem ovlivnit lidi v okolí a přivést je na svoji stranu. Dnešek si užijte, bude opravdu příjemný.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde