Lenormand na 27.6.2019


Dnes je pořádné vedro. Přítel byl díky jemu poslán z práce domů už dopoledne. Sotva přijel, tak jsem svačila zeleninu s tofu, nenechal mě ani dojíst a vše se muselo točit okolo něj. Pojď za mnou, to mi dones, s tímto mi pomoz… tak mě to nech aspoň dojíst, ne, toto spěchá… a zatím se jednalo o úplnou blbost. Holt nikdo nejsme dokonalý, ani já ne. Nezbývá mi nic jiného, než se tomu smát. Na čtvrtek jsem vyložila z úžasných keltských lenormandek. A teď ke kartám:

DÍTĚ – HVĚZDY – HAD

+ KVĚTINY – KOTVA

A je to tady. Jsou to nádherné energie. S dítětem se cítíme bezstarostní, ničím si nelámeme hlavu, vše děláme lehce a řekněme i jednoduše. Pro mnohé představuje novou životní kapitolu, nějakou novou šanci, která s hvězdou má velkou šanci na úspěch. Jediné negativum je to, že i když víme co vlastně chceme, tak máme tendence si to v té naší hlavě komplikovat. Proč to dělat jednoduše, když to jde přece i složitěji? Dostaneme se do cíle, když uděláme to a pak to a pak zase to… Had pro mnohé zde může přímo odkazovat na ztrátu důvěry buď sebe a ve své schopnosti a nebo přestáváme věřit ostatním. Např. ve vztahu by se situace jednala toho, že teď zažíváme novou etapu, buď nový vztah a nebo něco nového ve stávajícím vztahu, popř. zde můžeme pomýšlet i na dítě. Ale zde tomu druhému nevěříme, co když udělá to, co již udělal? A nebo co když udělá to, co mi udělali jiní? Co když neotěhotním? Teď sice otěhotním, ale co bude dále, jak vyřeším práci? Tyto myšlenky jsou jen naše, ty můžeme ovlivnit. Horší by bylo, když by had narušil náš jinak příjemný, zasněný či nějak konkrétně naplánovaný den. Na toto je expert můj přítel. Ale hadem zde může být opravdu jakýkoli dnešní zádrhel, ucpané silnice, fronta u lékaře, nějaká práce navíc a nebo prostě jen naše nešikovnost. Had zde není negativní ani pozitivní, je zde jen o trpělivosti.

Jinak dnes na pracovišti a vlastně i v našich domovech je velice příjemná atmosféra. Jsme šťastni, spokojeni, možno i zamilováni. Lidé se kterými se scházíme jsou příjemní. Květiny zde hovoří o všem krásném co si jen dovedeme představit a tato energie je dnes zakořeněna přímo v hloubce nás, v našich kostech, v našem bytí. Kdo hledá zaměstnání, pak je velká šance si nějaké dnes najít. Kdo hledá útočiště, klidný přístav ve vztahu, pak platí to stejné, je tu velká naděje ho najít. Prostě ať byla situace jakýkoli, pak dnes nastane zlepšení.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop