Lenormand na 27.8.2019


Nechci teď psát o vše změnách, ale tento týden v moji rodině nastala jedna zásadní. Tak jsem zvědavá, jak se to celé bude vyvíjet dále. Na úterý jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

SLUNCE – HVĚZDY – LOĎ 

+ KVĚTINY – HAD

A zase ty naše „vzdušné zámky“. I když zrovna v této kombinaci se o opravdové vzdušné zámky jednat nemusí. Se sluncem si věříme, vidíme se na slunné části, vidíme se na třeba na nějakém vyvýšeném místě. Tam, kde budeme všem a nebo aspoň sami sobě na obdiv. V hlavě se nám motají jen ty pozitivní myšlenky, jsem plni kreativity, ať té opravdové a nebo aspoň té v naši hlavě. Myšlenkami lítáme kdesi ve výšinách, mysl a naše představivost nám jede stále dopředu. Za normálních okolností bych řekla, že se nám plní naše plány, naše sny. Ano, ono opravdu tomu tak může být, ale dost věcí je ještě někde ve hvězdách, někde v dálce, sice se dálka zkracuje, my se přibližujeme k našim představám, tak stále ještě je to dálka. Vše zatím není ještě realita, pokud se našich myšlenek a našich šancí chytneme, pokud to celé vše správně uchopíme. Tím myslím, že se nebudeme chovat obrazně řečeno jako volové a krávy, pak nám nic nestojí v cestě naplnění našeho snu. Situace se může týkat např. vstupu do nového zaměstnání, seznámení s někým příjemným nebo jakékoli jiné příležitosti či jakéhokoli našeho snu.

Jsme opravdu šťastni, spokojeni, naplněni, skáčeme až k nebesům. Věříme, že se naše situace, náš život změní k lepšímu. Že jsme konečně nalezli štěstí, lásku, novou práci… Že se nám konečně podařilo přeprogramovat naši mysl… Ale zde je nutné si uvědomit, že změna nikdy nenastane ze dne na den, had nás učí trpělivosti. A pokud v realitě nastávají problémy, komplikace, různé zádrhely, pak my díky hadovy začínáme ztrácet víru, přestáváme věřit sami sobě, svoji cestě a svému snu. Pozor na to, had zde není negativní ani pozitivní karta, had zde hovoří o čase, o delším čase. A pokud v naší cestě nastanou komplikace, např. toto nejde zrovna hladce, toto se musím doučit, ta práce není zas tak jednoduchá, on se mi vymlouvá, ona mě pomlouvá… pak dle dnešních energiích je toto pouze kapička v moři. Hada lehce překonáme sluncem a květinami. Je to pouze v naší hlavě.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop