Lenormand na 27.9.2018


Dnešní den byl pro mě příjemný až na jednu maličkost, vždy se změnou počasí neodhadnu oblečení a pak se úplně zbytečně nachladím, opět mi to vlezlo na průdušky a začalo mě pobolívat v krku. Těším se na pátek, nechala jsem si ho volný a budu relaxovat. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířeně verze lenormand a teď ke kartám:

STROM – OREL – LABUTĚ

+ KAT – POKLAD

Strom je náš život a životní prostor jako takový s orlem bych ho vnímala jako takový nadhled nad naším životem a nad situací, situacemi, které se v něm v současné době dějí. My víme, že vše je z nějakého vyššího cíle, vše má nějaký vyšší důvod, v podstatě je vše přesně tak jak to má být. Tak stejně vnímám i svůj současný zdravotní stav, minulý týden jsem se nezastavila a tento týden jsem si na sebe toho také naložila přes příliš, dokonce mi začínají pomalu opět odcházet hlasivky. Je čas si na chvíli ode všeho a ode všech dát na pár dní pauzu. S labutěmi tuto situaci s láskou přijímám a nechám se od nich unášet proudem života. Prostě vše nechtě tak, jak to je, ono se to vše pomalu nějak vyvine a my na tom ještě postupem času získáme.

Prostě nemá smysl něco řešit, nemá smyl jít proti proudu, nemá smysl bojovat se vzniklou situací, stejně by jsme ji teď hned nevyhráli, je to situace absolutně bez šance. To je jedna strana mince, druhá je to, že mi díky této situaci po duchovní stránce rosteme, jak jsem psala již výše, pak něco pro nás hodnotného získáme, ale to si nemusíme třeba teď hned uvědomovat.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz

Dokončila jsem svůj druhý web s autorskou tvorbou zde je odkaz