Lenormand na 27.9.2019


Tak dnes jsem udělala opět radost svoji rodině a vlastně i mně samotné, protože tímto krokem se u nás vyřešil jeden problém, díky kterému měl přítel průpovídky ke klientům, kteří ke mě chodili navečer. Ano, udělala jsem jeden nepopulární krok, kterému jsem se roky bránila a tím byla televize do ložnice. Dnes jsem ji vybrala, objednala a přítelovým pracovním autem jsme si pro ni dojeli, do mého by se nevlezla. Byla to rychlá akce na které jsem nijak nepřemýšlela, jo, tak to udělám, muž mi o tom básní víc jak dva roky a teď mi tu skočila v aplikaci na moji oblíbenou značku sleva. A říkám si, proč ne, třeba se tím vyřeší ještě jeden problém, nechám se příjemně překvapit. A já mám teď celé přízemí jenom pro sebe, ach jak je tu příjemné ticho. Na pátek jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

PÁN – DUCHOVNÍ PRŮVODCI – PTÁCI

+ MRAKY – CESTY – PARK

Opět to budeme mít zajímavé tak, až se toho pomalu začínám trochu děsit. Jediné štěstí je, že je tu pán jako první a tím pádem je vše jenom o nás a o tom, jaké si to uděláme, takové to i máme. Jak se k dané věci postavíme, tak z ní buď něco vytěžíme a nebo ne, já chci, tak to prostě budu mít. Nechci, nechce se mi nic dělat, kašlu na to… pak i ta realita bude podle toho vypadat. Opět duchovní průvodci a naše napojení je velmi silné, jen ty ptáci to trochu kazí, ale za ty si tu vlastně dnes můžeme sami. Proč jsme nervózní, čeho se bojíme? Musíme se bát? Zde je jasně vidět, že pokud se nezklidníme, tak i ty duchovní průvodce nebudeme vnímat. Co chce naše vyšší já? Co nám říkají andělé a nebo aspoň naše intuice? Toto vše uslyšíme jen v absolutním klidu naší duše. Ten kdo pracuje s kartami a nebo s kyvadlem, tak ten moc dobře ví, že přesně v takovém stavu nikdy nedostaneme správnou odpověď. Proto je nutnost se zklidnit.

Ano, dnes nevidíme budoucnost, nevidíme co bude zítra, za týden, za měsíc, rok… Jak to cele dopadne, pokračuje tato cesta ještě dál a nebo končí? Celá záležitost se týká určité oficiality, buď přímo naší pozici ve společnosti, je jedno zda pracovní a nebo partnerské a nebo prostě se před námi objevila nějaká menší či větší nepříjemnost a my teď nevíme jaký krok máme dále učinit. V reálném životě venku může být zataženo, mlhavo, může pršet a cestování je pro nás není příjemné. Pro jednání na úřadech také není ideální čas. Mraky nás svádí k mrzutostem, chmurům a depresím. Ty ale nemusíme prožívat, stačí si uvědomit, že je to dnes celé opět o trpělivosti, není vhodná doba ke zbrklým výpadům. A po každé bouřce vždy vyjde sluníčko, v jeho záři svět uvidíme ve veselejších barvách a uvidíme i dále, buď tam ta cesta bude a nebo ne. A pokud ne, tak se objeví jiná. Vím, žít v nejistotě není pro běžného člověka příjemné, ale co máme jisté? Jistota neexistuje. Pokud se naučíme žít v nejistotě, pak se naučíme jednomu velkému umění, které nás neskutečně posune dál.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop