Lenormand na 28.11.2017


PRSTEN – KŘÍŽ – MYŠI

+ VĚŽ – DÍTĚ – LOĎ

Včera jsem dlouho, dlouho přemýšlela, když jsem dopsala týdenní výklad, copak mě v tomto týdnu potká, teď zrovna mám vše vyřešeno a jsem srovnána i s okolními energiemi, vždyť po nějaké době konečně zaslouženě odpočívám. No a dnes to začalo, nepředstavitelné bolesti zad a když vidím v prvním řádku myši, které nahlodávají kříž a je to stále dokola, u mě již šestnáctým rokem. Dnes mě to střílelo od kříže do boků a noh, nákup byl pro mě utrpěním. Kéž by to byla jen psychosomatika, ale není, tento problém mám již zpracovaný.

Pro ostatní se dnešní situace bude týkat vztahu, ten může být partnerský, přátelský a nebo pracovní. Prsten také může hovořit o smlouvě. My se dnes ve vztahu budeme trápit, jako kdyby se vztah rozpadal a my si na zádech nesli svůj úděl. Karty za křížem zdůrazňují danou situaci, říká, že je nám daná, určená, jak jsem již psala, že je to náš úděl. Když to ještě shrnu, prsten s křížem hovoří o karmickém vztahu. Myši ty vše nahlodávají, je to strach, hnus, špína, bolest, deprese… No jo, ale co když myši právě ukončí, sežerou tento karmický vztah? Takže vše zlé je vlastně k něčemu dobré. Kdo neřeší vztah, ten se může trápit kvůli nějaké smlouvě, dejme tomu v zaměstnání a nebo kdo má dnes podepisovat nějakou smlouvu, pak ji dnes nemusí podepsat.

Věž ta hovoří o odloučení, osamění a nebo rozchodu. Zde ale s dítětem vnímám, že tato situace nemusí mít dlouhého trvání. Že by jsme naivně dali vztahu novou šanci? Pokud novou šanci nedáme, pak bude pro nás celá věc uzavřená a my můžeme jít dále, bude to pro nás takový nový začátek plný toužebného očekávání co bude dál. Jinak tato kombinace hovoří také o úspěšném vyřízení úředních věcí, dejme tomu sociální úřad. V podnikání a samostatné činnosti budeme cítit bezstarostnost a takovou lehkost.

Teď mi proletěla hlavou myšlenka, že tyto karty jsou energeticky o zbavení se těžkého břímě a začátku samostatné, bezstarostné cesty.

S láskou Kateřina