Lenormand na 28.3.2018


HORA – PRSTEN

+ KVĚTINY – DÁMA

V podstatě pro někoho karty na středu budou představovat obdobnou situaci jakou jsme měli v úterý. Hora představuje překážku, je to něco, co nás nepustí dál. Někdy se může jednat o opravdový, hmatatelný problém. Jindy je to jen naše či toho druhého tvrdohlavost, kdy si postaví hlavu a nepustí nás dál. Ne zřídka se ale jedná jen o náš blok v hlavě, naši frustraci díky které nejsme schopni učinit v našem životě změnu a tím stojíme na místě. S prstenem se zde může jednat přímo o krizi v partnerství, kdy vztah nebude již plnit svoji funkci, může stagnovat, žádný posun vpřed, oba partneři bezhlavě trvají na svém. Pokud někdo řeší uzavření smlouvy, pak nastane blok, zádrhel, problém. Prsten kromě partnerství a smluv hovoří i o ostatních druzích spojenectví jako je pracovní vztah, partnerský vztah, obchodní vztah… všude tam může dnes nastat zádrhel, kdy energie neproudí tak, jak by měla.

Ale naše dáma tak jako včera si danou situaci nemusí tolik brát k srdci, ona se ze života i přes dnešní úskalí bude stále radovat. Ona bude spokojená, klidná, šťastná a tak to má být. Květiny, ty vždy slibují zlepšení situace ať je jakákoli. Je také možné, že tato žena místo toho než aby řešila něco, co dnes nejde vyřešit, tak si zajde s kamarádkou někam sednout na kafíčko, květiny hovoří o milé ženské společnosti a schůzkách.

Já se opět v kartách na středu vidím, přítel je od začátku týdne doma díky zdravotním problémům a pro mě to znamená absolutní ztrátu klidu další povinnosti navíc, ještě že jsem se nad to vše povznesla, nenechám si pokazit den.

S láskou Kateřina