Lenormand na 29.10.2019


Musím se přiznat, že se už těším na pracovní týden. Za těch pád dnů volna jsem si krásně odpočinula. Přítel ani syn mě ničím zásadním nezatěžovali a krásně se o sebe postarali. Teď když se podívám zpětně, tak mi syn došel domů od babičky teprve včera večer a dnes jel s přítelem do aqua parku. Na úterý jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KLÍČ – LILIE – CESTY

+ DÍTĚ – DÁMA

Jedním slovem krása. Cítíme se sebejistě, jistě a mnozí z nás zavřeli definitivně vrátka za věcmi, které jim již nesloužili. A nebo prostě čistě a jednoduše vyřešili nějaký problém a tím v jejich srdci zavládl mír, klid a harmonie. Ano, i to smíření se s realitou a nebo najití toho správného kompromisu je jedna z harmonických cest. Řešení našeho života máme pouze mi sami v sobě, nikdo jiný to za nás neudělá. Cítíme se v bezpečí, víme, že se můžeme na rodinu spolehnout. Ale můžeme se spolehnout sami na sebe? Opět budu upozorňovat na naše zrcadlo, pokud se rozhodneme jít cestou klidu míru a smíření, pak i taková naše cesta bude. Ale pokud budeme o tom všem pochybovat a balancovat se mezi dvěma či více variantami, pak i naše cesta bude taková nijaká, na dvou židlích se opravdu sedět nedá.

Následující řádek je o nás ženách, dáma je zde naše osobní karta, která pro muže hovoří o jeho partnerce a nebo ženě, kterou by si jako svoji partnerku představoval, popř. o ženě, která je v našem životě hodně důležitá. S dítětem jsem si vzpomněla, že naši nejmenší mají teď podzimní prázdniny, některé z nás maminek a nebo babiček zůstaneme s našimi ratolestmi doma a nebo si je vezmeme do práce. Pro ostatní dítě hovoří o takové bezstarostné, v něčem i nové etapě života. Vše nám jde dnes lehce, hravě a hlavně bez starostí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop