Lenormand na 29.12.2017


Dnešní den byl pro mě příjemný, udělala jsem si radost, koupila jsem si jednu knížku a další dva balíčky příjemných karet. A teď ke kartám na pátek:

RAKEV – VĚŽ

+ JETEL – DŮTKY

Teď mě při prvních dvou kartách probleskl hlavou výpadek internetu, proudu, něco bude odstřiženo. Co se týče podnikání, pak v podnikání dnes může stát a nebo v něm můžeme zažít nějaký šok (radostný, neradostný?), jednání s úřady také nedopadne dobře a nebo budou zavřený. Dnes se můžeme stáhnout do sebe, budeme se cítit izolovaní od ostatních, buď doma a nebo se situace týká i těch méně šťastných v nemocnici či jiném ústavu. Ti, kteří něco ukončili, nějakou životní etapu a nebo jen zabouchli za sebou dveře v zaměstnání, ti se mohou dnes cítit opuštění, osamocení.

Druhý řádek nás přímo nabádá, aby jsme co nejdříve začali jednat. Důtky, ty hovoří převážně o debatách a jakékoli komunikaci, tato komunikace bude krátká a nebo nám něco příjemného přinese, řekla bych, že bude mít pro nás pozitivní dopad. Takže ten vnitřní a nebo venkovní problém, který tu je, bude mít dnes pouze krátkodobé trvání.

S láskou Kateřina