Lenormand na 29.12.2018


Pátek jsem měla sice pracovní, ale nesl se u mě v pohodových, příjemných energiích. Na sobotu jsem vyložila z rozšířené verze Geja Lenormand. A teď ke kartám:

DÁMA – POPRAVA – OFICÍR

+ SOUD – PTÁCI

Milé dámy, dnes je to opět celé o nás. A my si prostě nedáme poradit, řešíme něco, co prostě nemá řešení. Můžeme se stavět na hlavu, dělat možné i nemožné, ale tato naše věc, záležitost, kterou teď momentálně řešíme je bez šance. Oficír zde může odkazovat na určitou oficialitu se kterou prostě nehneme, řekněme třeba pokuta za rychlou jízdu či za špatné parkování. Oficír zde představuje určitou úřední moc, autoritu, šéfa a nebo třeba nějaký obchod. U žen, které jsou v takovém vztahu nevztahu čekající na to, až se partner rozhoupe, pak dnes to určitě ještě nebude.

Problém je v tom, že za normálních okolností by zde spravedlnost, určité zadostiučinění bylo na naší straně, ale pravda je zde taková, že tato spravedlnost má dně strany mince, takže se na ni nemůžeme spoléhat. Tato situace nás může maximálně stresovat a my můžeme pociťovat chvílemi i strach. No, napíši to následovně, dnes je opravdu lepší nic neřešit, jen by nás to stálo energii a nic víc.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz