Lenormand na 29.3.2019


Dnes jsem měla náročnější den, ale opět se od rána táhl v příjemných energiích. Začátkem týdne jsem si říkala, že ve středu a ve čtvrtek toho mám trochu víc, že to bude po energetické stránce pro mě náročnější. Ale vzhledem k tomu, že jsem předchozí dny práci neodkládala, řídila jsem se pořekadlem, že co můžu udělat dnes, tak to také udělám, tak tyto dny byli pro mě opravdu příjemné, klidné a bez spěchu. Na pátek tentokrát vykládám opět z Mystické lenormand. A teď ke kartám:

MEDVĚD – PES – LIŠKA

+ SRDCE – RYBY

Při prvním pohledu jsou opět příjemné energie. Medvěd je v astrologii přirovnáván k prvnímu domu a ten značí naší osobnost. S medvědem stojíme pevně nohami na zemi a jen tak nic nás nepodlomí. Medvěda hodně přirovnávám k matkám samoživitelkám, které mají v sobě dostatek síly aby se porvali se svoji situací. S medvědem jsme někdo, máme určitou svoji pozici v zaměstnání, ve společnosti, v rodině a tu nám nikdo jen tak nevezme. Proč by jsme hledali oporu v někom jiném? My ji máme sami v sobě. Se psem se jedná o dlouhodobý stav, který by čistě teoreticky měl trvat od teď až do konce našeho života. Pes zde také hovoří o upřímnosti, ale vedle něj stojí liška, takže až tak čisté to není. Pokud jsme zde liškou my, pak si svoji pozici v nejlepším případě snažíme udržet svoji mazaností, vychytralostí, což občas není na škodu. Ale liška je také o lžích a o tom, že nemusíme být ve všech věcech stoprocentně upřímní. Za každou cenu se snaží získat nějakou výhodu pro sebe a nedívá se na ostatní. Každopádně tato kombinace karet může odkazovat i na nějakou osobu, většinou staršího muže, ale klidně to může být i žena. Můžeme ho znát již delší dobu a nebo je to nějaký nás kamarád, je tam mezi námi důvěra, tedy naoko to tak má vypadat. A tento člověk k nám není upřímný.

Další řádek přímo hovoří o naší lásce k penězům. Pokud se zde jedná o lásku jako takovou, pak v nejlepším případě je tato láska pouze platonická. Jinak by zde srdce s rybami hovořilo o takovým balancování s našimi city. Miluji, vlastně ho nemiluji, ale já ho přece miluji, ne, nemá to smysl…. V mém případě mi hlavy skočila moje zítřejší cesta do obchodního centra na nákup, už se vidím, jak tam utratím mnohem více než mám v plánu a to prostě doma nevysvětlím nebo spíše budu raději mlčet. A i o tom je ta liška.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde