Lenormand na 29.6.2018


Na pátek jsem vyložila z mých oblíbených lenormandek. Čtvrtek jsem měla sice příjemný, ale byl pro mě i hektický, už se těším, jak si odpočinu. V pátek se také nezastavím, odpoledne mě pak čeká mě jedna hodně příjemná, pro mě až naplňující záležitost, opět se díky ní posunu dále. A teď ke kartám na pátek:

RYBY – SLUNCE 

+ KOTVA – JEZDEC

Tentokrát karty vypadly ve dvou dvojicích. Že by se konečně začalo blýskat na lepší časy? Pokud řešíte finance, pak dnes bude výrazné zlepšení ve finančních záležitostech, mohli by jsme přijít k příjemné částce. Ryby se sluncem přímo hovoří o bohatství a teď jakém? Materiálním a nebo duševním? U hodně lidí tyto dvě věci přímo souvisí, ale kdo opravdu dnes nebude řešit finance, pak ten bude spokojený po duševní stránce, bude plný sebejistoty. Jeho duše bude plná světla a tepla. Práce nás zde bude naplňovat, obchody budou jen kvést… co si více přát?

A na druhém řádku náš příběh pokračuje. My se budeme cítit ukotvení, konečně jsme našli to naše správné místo, ten náš klidný přístav. Najednou jsme v bezpečí, někdo zde dosáhl cíle a kdo ne, ten je plný nadějných myšlenek. Jezdec se řítí vpřed a dává věci do pohybu, přináší sebou také různé zprávy a novinky. V této kombinaci může hovořit o práci v pohybu, práci v dopravě, ve sportu a nebo situace hovoří o rozbíhajícím se zaměstnání, novém zaměstnání, podnikání, povýšení, nových obchodech… Energeticky jsme sice teď ukotvení, ale stále více se ukotvujeme, rozvíjíme… Jak já se těším na pátek.

S láskou Kateřina

Ceník služeb