Lenormand na 3.12.2019


Dnes jsem strávila dopoledne ve městě, chtěla jsem si udělat nový pas, ale starý jsem zapomněla doma. Aspoň jsem si zařídila jiné věci. Na úterý jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

LILIE – MĚSÍC – SLUNCE 

+ HVĚZDY – PARK

Takovou příjemnou kombinaci karet vidím poprvé. Konečně nám bude po energetické stránce úžasně. Lilie je karta klidu, míru a takového smíření, kdy prostě situaci přijmeme takovou jaká je. Je to také hlavní rodinná karta, zde s rodinou budeme jednat diplomaticky. Diplomacie se zde bude dotýkat i jiných oblastí našeho života, to je jeden z významů kombinace měsíce s sluncem. Druhý význam hovoří hodně velkém úspěchu. Jsme absolutně v pohodě a daří se nám vše na co sáhneme. Jsme optimističtí, plní energie a přímo záříme. Pokud ale budou mezi námi tací, kteří budou i tam mít tendence spadávat do depresí, pak z jedné stany měsíce je vyrovnávací lilie a z druhé strany je slunce, které tyto stavy vyléčí a my se budeme cítit úžasně a sebevědomě.

A dalším řádkem tato nádherná předpověď pokračuje. Budeme hvězdami společnosti, je možné že sklidíme pochvalu a nebo ocenění. Věci co se týkají určité oficiality, např. úřední jednání, oficiální vztah, oficiální zaměstnání, podnikání… u všeho toho budou příznivé vyhlídky do budoucnosti, mnohým se pomalu bude plnit jejich sen. Takto kombinace také odkazuje na divadlo, kino, výstavu a nebo restauraci.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop