Lenormand na 3.4.2018


Na úterý jsem vyložila z Mystické Lenormand. Karty mě moc nepotěšily, po svátcích po finanční stránce se není čemu divit, hodně lidí si na svátky naplnily lednice všemožnými specialitami a zítra to mohou pocítit na své peněžence a nebo nabytými kilogramy, popřípadě někdo může mít doma díky velikonočním radovánkám tichou domácnost. A teď ke kartám:

RAKEV – ČÁPY – PES

+ DŮTKY – RYBY – CESTY

Chvíli jsme stáli na místě a dnes ještě chvíli budeme stát. Mrtvo, samé mrtvo a my by jsme rádi nějakou změnu, trvalou změnu, která nám dá do života trvalé a stálé hodnoty. Může se zde jednat o stagnaci v partnerských vztazích, v zaměstnání či podnikání. My se můžeme díky tomu trápit, může nás to až vyčerpávat, ale dnes s tím prostě nic neuděláme.

Jak jsem naznačila v úvodu, tak co se týče finanční stránky, tak díky penězům dnes můžeme být značně stresovaní a také budeme čelit určitému rozhodnutí. Tak a co teď dál? Mám si to koupit teď a nebo mám počkat až po výplatě? Já ty boty prostě potřebuji, ale teď si je nemohu dovolit a pokud si je koupím, pak musím ušetřit na něčem jiném. Někdo může začít uvažovat i o dalším přivýdělku a nebo o půjčce. Po energetické stránce se to v nás bude hádat, budeme zažívat vnitřní rozpory, miluji ho, nemiluji ho? Mám s ním být, nemám s ním být? Mám zůstat v té práci, nebo mám odejít? Mám udělat to a nebo to druhé?

S láskou Kateřina