Lenormand na 3.4.2019


Dnešní den byl pro mě klidný, tak jako obyčejně. Opět jsem se ráno chvíli cítila jako kdyby mě někdo tloukl kladivem do hlavy, poslední známky změny času za chvíli odezněli. Tři meče se u mě objevili v podobně bezradnosti kvůli chybě lidského faktoru. Vím, že nikdo nejsme bez chyby, ani já ne. Ale pokud si něco domluvím a nemohu a nebo si to rozmyslím, pak se vždy dopředu omluvím. A pokud toto bez omluvy udělají všichni lidi se kterými jsem na ten den domluvena, pak mi to jen zbytečně bere čas, který bych mohla věnovat jiným věcem. Jinak jsem se díky tomu netrápila a nepovolovala jsem z pravidelných činností. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

VĚŽ – DÁMA – PÁN 

+ DUCHOVNÍ PRŮVODCI – SÍLA ZVÍŘAT

Opominu-li, že věž je předzvěstí rozvodů, rozchodů, odloučení a řekněme že i výpovědí v práci. Pak věž je i o našem specifickém způsobu života. Hovoří o podnikatelích, samostatně pracujících pracovnících a také o nekompromisnosti, která může být až hnána vysokým egem. Já, já, já, je to můj života a na mě záleží. Budu si věci dělat prostě po svém. Tomu by ostatně odpovídali i následující dvě karty dáma a pán, ty mohou hovořit o nás. Jaké si to uděláme, takové to prostě máme. U těchto dvou kombinací karet bych si troufla říct, že máme neomezené možnosti, tedy pokud se do dané záležitosti správně zainteresujeme. Pokud někdo dnes opravdu řeší rozchod a nebo nějaký rozpor z partnerem, pak vše je o domluvě, i když budeme mít tendence se od toho druhého distancovat. Kdo řeší úřady, pak je to opět na něm a na jeho individuálním podání.

I kdyby u někoho věž byla dnes nějakým problémem, pak on nebude v této záležitosti sám, jako kdyby věděl co má dělat. Duchovní průvodci představují naše napojení na vyšší sféry, u někoho je to Bůh, u jiného třeba andělé a nebo jeho mrtvá babička. Toto napojení mě skočilo do hlavy i u věže, ta je vysoká až do nebes, někdo sice může mít trochu delší vedení, ale mělo by to tam skočit. Mezi námi jsou i tací, kteří mají svého duchovního průvodce ve svém zvířeti a nebo ve svém zvířecím průvodci. Jinak obecně u druhé karty toho, který nás doprovází, kdo nám radí, kdo nás hlídá, tak toho známe z minulého a nebo jiných minulých životů.

Teď mi skočil ještě jeden význam, u věže se dá krásně stáhnout do sebe a do svého nitra. V klidu a osamotě se dá přemýšlet, tady s dámou a pánem by se mohlo jednat o takové to srovnávání mužské a ženské části sebe, aby byli v rovnováze, protože v každém člověku jsem obsaženy obě tyto části. Je to světlo, den a jin, jang.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde