Lenormand na 3.6.2016


HORA – HAD – MEDVĚD

+ HVĚZDY – MĚSÍC

Dnešní karty nás vyzývají, každá překážka, ať je jakákoliv, se dá obejít. Kdo hledá možnosti, ten je vždy najde. Hvězdy stojí na naší straně, naslouchejme naší intuici.

Hora představuje překážku ,může také znázorňovat nepřítele. Tuto překážku můžeme obejít, můžeme ji překonat pouze oklikami, ty znázorňuje na kartě zatočené tělo hada. Za překážkou na nás čeká zasloužená odměna. Medvěd je pozitivní kartou, symbolizuje sílu, majetek, blahobyt, prosperitu a moc. Pokud se jedná o osobu, pak znázorňuje manžela, starší osoby obojího pohlaví, otce, dědečka, šéfa, tchyni, právníka, úředníka a nebo učitele.

Hvězdy stojí na vaší straně, přináší sebou zlepšení situace, ať už se jedná o cokoliv. Měsíc je symbolem toho, co je skryté dennímu vědomí, jeho domovem jsou sny a podvědomí. Je také kartou úspěchu a uznání. Mimo jiné představuje poctu a poukazuje na získání vysokých funkcí. V tomto spojení karet můžeme také hovořit o telepatii, jasno v duši a duševní rovnováze a v neposlední řadě o spokojenosti.

S láskou Saxi

IMG_0177aaa