Lenormand na 3.7.2018


Na úterý jsem vyložila z pohádkových Lenormand a teď ke kartám:

PÁN – KNIHA – HAD

+ SLUNCE – PRSTEN

Pán je osobní karta mužů, pro ženu hovoří o muži, který je jejímu srdci nejbližší, jejímu manželovi, příteli, milenci… a nebo o muži, kterého by si představovala jako svého budoucího partnera. Jinak kartu pán hodně vnímám jako naší osobnost, padla na tento den jako první, takže dnes opravdu vše bude záležet jen na nás a na tom jak se k dané záležitosti postavíme. Tento muž má tajemství, něco před námi skrývá a to něco se nám nemusí líbit, had hovoří o komplikacích, zákrutách, nic nejde jednoduše, věci se najednou můžou nepředvídatelně táhnout. Je také možné že se v našem životě objeví muž, kterého zatím ještě neznáme, nemáme o něm ani potuchu a on nám trochu zamotá, zkomplikuje život. Had mimo jiné je předzvěstí konkurence, rivalky, milenky, zde by byla opravdu dobře ukrývaná. A platí to i naopak, vy muži dnes opravdu budete jako zavřené knihy, problémy si dnes raději necháte pro sebe.

Další řádek je naopak nádherný, slunce je nejkrásnější karta z celého balíčku, hovoří o světle, teple a energii. Jsme nabiti energii, šťastní a spojení. Jsme optimističtí a věříme v sebe, ve své schopnosti a v to, že situace dobře dopadne. S prstenem jsme v naplňujícím vztahu, je jedno zda se tady jedná o partnerství, obchodní či pracovní vztah. Tento vztah nám dává hodně. Je také možné, že někteří z nás uzavřou nějakou hodně příjemnou smlouvu ze které můžou v budoucnosti prosperovat.

Ještě bych chtěla dodat, že kniha nahoře může také pro někoho představovat jeho vzdělání, učení se, sečtělost a zde by se jednalo o léčitelské dovednosti a nebo se zde můžeme dnes vzdělávat tak trochu bokem, řekněme za pochodu, ale to už záleží jen na každém zvlášť.

S láskou Kateřina

Ceník služeb