Lenormand na 3.9.2019


Dnešní první školní den mi dal zabrat. Jakmile došel syn ze školy, tak jsem se vydala na nákup povinných pomůcek dle seznamu. V obchodním domě bylo tolik lidí jako před vánoci, samozřejmě vše jsem již nesehnala, tak jsem pokračovala do papírnictví a do dalšího obchodu. Energie okolo mně byli nepříjemné, jsem ráda, že mám již vše za sebou. I když zítra musím ještě zajet pro sprej proti nervozitě koček, ale to je pro mě detail. Na úterý jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

DOPIS – KNIHA – KVĚTINY

+ KOSA – CESTY

Zítra se dovíme nějaké tajemství, nějakou věc, kterou zatím teď nevíme, o které zatím nemáme ani tušení. Dopis značí povrchní záležitosti a nebo prostě jen takové maličkosti. Tím pádem i toto tajemství by mohlo být malé, malicherné, ale i tak s květinami na konci nás potěší. U některých z nás se situace bude týkat nečekané, neohlášené návštěvy a nebo pohovoru. Kdo řeší  zásadnější věc, jako já situaci s dvěma kočkami, kdy Bastet zjistila, že Adélka jí nic neudělá, tak ji začala napadat. Květiny jsou zde zlepšení situace ač je jakákoli, s dopisem je to zlepšení jen málo, nepatrně, krátkodobě, ale i to nás potěší. Každopádně kniha zde může být jen naše, kdy sami v sobě držíme určitou příjemnou věc, opět maličkost. Květiny také odkazují na dárek, že by nás ženy dnes muži překvapili jen tak květiny a nebo něčím jiným? Necháme se překvapit.

Druhá kombinace už není tak veselá. Kosa je zde varováním, pozor, pozor, pokud situace půjde tak jak ji máme naplánovanou, pak si natlučeme hubu. Zde přímo upozorňuji na nevěru a nebo pro nás zadané na nevinou schůzku s druhým pohlavím, o který nás právoplatný partner nemá ani tušení. Pozor, pozor, něco je zde špatně. Pozor si dnes taky dávejte na silnicích, hrozí nehody. Dnes se opravdu nepouštějte do ničeho riskantního. Dále nás karty mohou upozorňovat na nezdravou nerozhodnost, kdy tím, že stojíme na místě a vyčkáváme, tím si sami ubližujeme a vědomě se bráníme svému dalšímu postupu. Kosa také hovoří o sebetýrání a sebeobviňování, toto opravdu nemáme zapotřebí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop