Lenormand na 30.8.2018


Před chvíli jsem dorazila po dvanácti hodinové cestě autem domů. Na čtvrtek jsem vyložila z pohádkových lenormand, v ruce mi zůstaly dvě dvojice karet a teď k nim:

KOSA – PES + STROM – MEDVĚD

Kosa na začátku na mě nepůsobí nejlépe, odkazuje na různé radikální zlomy, řezy, zkratové jednání a úrazy. Je pro nás vždy varováním, které říká pozor, pozor, pokud něco nezměníš, svoji cestu, svoje myšlení, pak si natlučeš pusu. Zde by se mohlo jednat o upozornění na ztrátu přátelství a nebo nějakému našemu kamarádovi, synovy, dceři hrozí určité nebezpečí, úraz, nehoda. Po energetické stránce je to narušení naší určité jistoty, něčeho co mělo být v pořádku po dlouhou dobu např. jisté pracovní místo až do konce života, nasmlouvané zakázky, písemné či ústní dohody a nebo dejme tomu se situace týká ztráty naší či cizí důvěryhodnosti, opory?

Ale nezoufejte, nic není takové jak se na první pohled zdá. Nepotřebujeme cizí oporu, zde v tomto řádku oporu máme sami v sobě. Stojíme pevně zakořeněny v zemi, může kolem nás foukat vichřice a s námi to nehne. Svoji pozici máme vybudovanou a máme také sílu medvěda, aby jsme se životem bojovali. Po zdravotní stránce jsme stabilizovaní, žádný extra výkyv nehrozí a pokud ano, pak jak jsem psala již, tak ho levou zadní ustojíme.

S láskou Kateřina

Ceník služeb