Lenormand na 31.3.2018


Sobotní nevyrovnaná energie přímo kopíruje energii úplňku. Úplněk ve znamení vah nastane ve 14:36. Říká se, že váhy jsou váhavé, váhají problém se rozhodnout a místo toho hledají kompromis jako kdyby chtěli to i to zároveň, proto raději důležité rozhodnutí odložte až na později, nejlépe po Velikonocích, teď opravdu nic neřešte. Na tento úplněk jsou vhodné rituály ke zvýšení sebevědomí a také na pročištění vztahů, v podstatě se jedná o rituály na podporu klidu a harmonie v našem životě, nalezení takového pravého středu mezi vším. A teď ke kartám na sobotu:

MĚSÍC – KOTVA

+ HAD – STROM

A hned v prvním řádku se projevuje energie váhajícího úplňku. Jsme správně ukotveni? Jsme přesně tam, kde máme být? Jsme u správného partnera či nikoli? Mám to správné zaměstnání? My váháme, bilancujeme náš současný život, naši současnou situaci. chvíli máme pocit, že jsme přesně tam, kam patříme, ale hned za chvíli máme opačný pocit. Po psychické stránce jsme chvílemi dole a pak nahoře, můžeme prožívat i různé strachy, vnitřní nejistoty, v noci se můžeme budit, náš neklid je zde velice zřetelný.

V našem životě není vše naprosto ideální, v našem stromu života se objevil had. Ten hovoří o různých komplikacích a problémech, nic u něj nejde jednoduše, jak se říká hladce, ale věci se zde mohou začít táhnout. U někoho se mohou objevit i vleklé zdravotní problémy, had je zakroucený, takže představuje nemoci v oblasti střev. Popíši-li hada jako osobu, pak se jedná většinou o ženu, která je velice inteligentní, ale dokáže být přímo had – intrikářská, rivalka či milenka. Jinak had se stromem dohromady hovoří v jednom případě o životní energii kundalini, když se začne u člověka probouzet, tak to není pro každého hned příjemné, probuzení, tato duchovní transformace sebou přináší i značné výkyvy nálad, pokud na to ten daný člověk není připraven. Já ji mám otevřenou pomocí reiki, při psaní sobotní předpovědi mi začala tato energie nádherně proudit.

S láskou Kateřina