Lenormand na 31.5.2018


Připadá mi to jako kdyby karty začali kopírovat počasí. Když se ohlédnu za dnešním dnem, pak se mi podařilo dosáhnout jeden svůj krátkodobý cíl. A teď ke kartám na čtvrtek:

KŘÍŽ – VYKLÁDAČKA KARET

+ PRSTEN – MRAKY

První dvě karty jsou osudové. Kříž hovoří o tom, že si na svých zádech neseme svůj kříž, své břímě, které se nám zde může zdát nesmírně těžké. Tato karta je předzvěstí osudových událostí, kterými si prostě musíme projít, něco nám mají dát, něco se jimi máme naučit. Vykládačka neboli moje osobní karta zde hovoří o pravdě a o ochraně. Tato událost, která se nám děje je z vyššího cíle, s ní v nás probíhá čištění. Odčinění karmy? Osudová zkouška? Určitý druh testu?

Celé se to dnes bude týkat vztahu, jak partnerského, tak i obchodního či pracovního. Jinak prsten může také představovat jakoukoliv smlouvu. Hned vedle jsou mraky, které sebou přichází chmury a nejasnosti. Ve vztahu najednou nevíme jak na tom jsme, nevidíme dál. Tyto dvě karty dohromady mohou představovat pro někoho stále opakující se nepříjemné události, v podstatě pro někoho to může být přímo krize, která může provázet i zklamání. Zde karty radí, že není vhodná doba k akci, ale že je lépe vyčkávat. Mraky jsou krátkodobou kartou a po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko. My si to prostě dnes musíme prožít.

S láskou Kateřina