Lenormand na 31.7.2019


Dnes jsem opět zvládla co jsem si předsevzala. Na zahradě jsem byla dopoledne, takže jsem stihla krásné sluníčko, až po návratu se zatáhlo a začalo bouřit. Na středu jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

LOĎ – DÍTĚ – MYŠI 

+ DŮM – STROM

Loď zde představuje naši životní cestu a naše plány. Určitým způsobem některé věci opět dáme do pohybu, s dítětem by se zde mohlo jednat o novou životní etapu, novou šanci, ale také o naši naivitu, nepromyšlenost, hravost, lehkost. Kdy nic moc věcí neřešíme a jen tak klidně a hravě se necháváme unášet na vlnách života a věříme, že ač teď nevidíme ve předu přesný cíl, tak tam prostě nějakým způsobem, možno i zázrakem doplujeme. Sice jsme začali dělat určité kroky, trošičku jsme se posunuli, ale myši na konci veškerou naši snahu a vyloženou energii sežrali. S nimi do našeho života přichází starosti, v hlavě nám to opět šrotuje, ale není to zde nic velkého a zásadního. Možno jsou to jen malicherné, zbytečné starosti, kdy děláme z komára velblouda. Možno je to tím, že teď přímo nevidíme ten cíl a to nás svádí k negativnímu myšlení. Pokud loď budu brát jako kartu mysli, pak se jedná o myšlenky právě na tu novou životní etapu a protože nepřichází, tak si ji sami díky svému mozečku, ráda ho zde nazývám chorým, díky jemu si ji sabotujeme tím, že to vše až moc řešíme a myši hlodají a hlodají. Ty, které mají odjeté dítě jako já, tak těm budou dnes myšlenky směřovat k němu a k tomu, že jeho odjezd je pro ně ztrátou. Ženy, které touží po dítěti, tak ty budou na tom obdobně, myšlenky směřují k dítěti, dále se trápí a tím příchod dítěte v sobě blokují, ano, jedná se zde opravdu o malicherné a zbytečné starosti.

Protože na druhém řádku máme krásné stabilní karty, jsou o zabezpečení a životních i jiných jistotách. Krásně a pevně stojíme a nic nás nerozhodí, nikdo nám to naše nevezme. Ale na druhou stranu našemu životu chybí náboj, chybí mu ten pohyb směrem vpřed. Řekněme že se můžeme i nudit a s dítětem je hned o zábavu postaráno. Po zdravotní stránce jsme na tom taky dobře. Dále se ještě v návaznosti vrátím k prvnímu řádku, ten také hovoří o neuskutečněné krátké cestě a nebo výletu. V této návaznosti by jsme zůstali doma, na místě a trpělivě by jsme čekali co bude dál. Ano, strom je zde o trpělivosti, stojím, nechám to vyhnít a ono to nějak dopadne. Nejde to jak by jsme si představovali, ale nás to prostě dnes nijak neohrozí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop