Lenormand na 4.1.2019


Čtvrtek byl pro mě opět náročný, ale zároveň příjemný. Dopoledne u nás začalo sněžit, tak když se podívám ven z okna, je všude krásně bílo. Na pátek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KOSA – KVĚTINY – HVĚZDY

+ VĚŽ – LILIE

Jako první mi zůstaly v ruce dvě karty a to kosa s květinami. Dnes se stane něco, co nás ze začátku nemusí moc potěšit, kosa nám ukrojí, zasáhne nás do jinak krásného a příjemného dne. V souvislosti se sněhem a náledím jsem si vzpomněla na všechny možné úrazy. Hrozí zlomeniny, pohmožděniny, ale i autonehody. Zrovna jedna se stala dnes pár metrů ode mě, kdy jedna žena nezvládla zatáčku, vyjela ze silnice a najela do garáže. Proto si dávejte dnes obzvlášť pozor, kosa ohlašuje události, které do našeho života přicházejí náhle a nečekaně, nemusí být ty z nejpříjemnějších, může až vnitřně zranit. I když zde to vnímám tak, že tento problém, tato situace nakonec pro nás dopadne dobře, hvězda nám zde říká, že jsme dítě štěstěny a nenecháme se touto událostí odradit, stále máme ve své hlavě svoje vize, díváme se do předu. S květinami zde hovoří i o naději a hvězdy k nim přidávají pozitivní myšlení. Na druhou stranu proč by kosa zde nemohla ohlašovat příjemné věci? Květiny s hvězdami je jedna z nejkrásnějších kombinací, která hovoří o hodně velkém štěstí.

Ano, i věž zde může hovořit o určitém problému. Pokud to přeženu, pak u úrazu je věž nemocnice, kde nás s lilií srovnají, opět zharmonizují. Jinak tato kombinace hovoří o rodinném úřadě, sociálce, zde s prvním řádkem by to naznačovalo nečekanou návštěvu s dobrým koncem. Kdo se dnes rozejde s partnerem či bude od něj určitým způsobem odloučen, pak ten se s tím smíří a nebo to nebude absolutně řešit jak bude v klidu, pohodě a míru sám se sebou. Odloučení se může dnes týkat i naší rodiny. Samotu můžete vyhledávat i sami o sobě a meditovat v ní.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz