Lenormand na 4.10.2018


Dopoledne bylo v Brně zataženo, takový smutný a šedivý den. Odpoledne vysvitlo sluníčko a i já jsem celá ožila. Na čtvrtek jsem vyložila z nádherných keltských lenormandek. A teď ke kartám:

JETEL – MĚSÍC – KŘÍŽ

+ KNIHA – DOPIS

Už během míchání mi z karet sama vyletěla z balíčku první karta s názvem jetel, tu vnímám jako takovou ústřední kartu dne. Necítíme se přímo nějak extra, že bychom mohli skákat samým štěstím až ke stropu, ale jsme jen tam obyčejně, všedně šťastní a spokojení. Užíváme si dne a jeho všedních, obyčejných činností. Dokážeme se radovat ze sluníčka, z bouřky, z cesty do práce, z práce a třeba si i něco hezkého koupíme jen tak pro radost. Je také možné, že vyhrajeme nějakou menší výhru v loterii, opravdu nic velkého, jen tak pro radost a dobrý pocit z toho, že se na nás usmálo aspoň trochu malého štěstíčka. Je pravda, že měsíc nás dnes může trochu rozhodit buď ve formě určitého stresu, strachu a nebo opět zapracuje psychika, chvíli na hoře a pak dole. Záměrně jsem zde napsala slovo trochu, s jetelem se jedná pouze o nepatrný a zde i krátkodobý stav, který kříž na konci stejně ukončí a my budeme opět jen pod energiemi jetele.

Kniha ukrývá tajemství, je to něco o čem teď v současné době nemáme ani potuchu, pokud máme, pak tuto záležitost ukrýváme my sami před ostatními. Zde by se situace týkala určité komunikace, buď neveřejné, utajované (s milencem, milenkou) a nebo se k nám dnes dostane určitá zpráva, informace, drb či se celá situace bude týkat písemného a nebo je tak letmé, krátkodobé rozmluvy s někým, s kým teď nepočítáme a nebo toho dotyčného zatím neznáme. Každopádně ať je to tak nebo tak, dopis sebou přináší energie běžného dne.

Pokud dnes někoho čeká jakákoli zkouška na jejímž konci bude certifikát, osvědčení, vysvědčení či jiný papír. Pak jetel je předzvěstí štěstí u zkoušky, které dopadne i přes počáteční nervozitu. Druhý řádek přímo odkazuje na získaný certifikát a nebo také na jakoukoli jinou písemnost, dejme tomu pokud řešíte dnes např. pracovní a nebo nájemní smlouvu.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz

Stránky K.S.Art opět v provozu zde je odkaz