Lenormand na 4.5.2017


OFICÍR – HAD – JETEL

 + BYLINY – POPRAVA

Dnešní situaci opět vidím tak, že budeme stále řešit nějaké spletitosti ohledně úřadů, úřední moci a nebo se tato situace bude týkat určité oficiality. Oficír představuje jakoukoli osobu v uniformě jako policista, lékař, hasič, bankovní úředník, exekutor… S ním budeme mít menší komplikace, situace nepůjde tak hladce, jak by jsme si představovali. Nemůžeme jít rovnou cestou, jdeme oklikou, jsou to průtahy možno i intriky. Popíši-li hada jako osobu, pak se jedná o inteligentní, vzdělanou ženu. Had také bývá symbolem lékařství a léčitelství. Většinou o ní hovořím jako o intrikánce, sokyni a milence. Had je vypočítavý a zákeřný. Nemusíme hned zoufat, tato situace je krátkodobého charakteru, potvrzuje nám to jetel, ten představuje krátký časový úsek, většinou se uvádí do týdne a nebo číslovka 2-4, dny, týdny?

Dnes by jsme si přáli, aby byl tento cyklus, tato etapa za námi, aby jsme vše zdárně vyřešili, ale bohužel je to bez šance.

Když jsem psala dnešní výklad, tak jsem si uvědomila, že jsem už včera měla mít zaplaceno povinné ručení, byl poslední termín. Ale už teď vím, že se na poštu dostanu až v pátek, jsem dnes bez auta, půjčila jsem ho. A pokud to pošlu převodem, pak to opět vychází na pátek, přesně dva dny zpoždění, svět se pro ně nezboří.

S láskou Saxi