Lenormand na 4.5.2018


Na pátek jsem vyložila ze svých nejoblíbenějších lenormandek, pracuji s nimi každý den už několikátý rok, tak je to nich znát. A teď ke kartám:

KOTVA – MĚSÍC + CESTY – KVĚTINY

Dnešní den nezačne pro nás ideálně, i když měsíc občas hovoří o úspěchu, já v něm vnímám napětí a strachy. Jako kdyby jsme byli chvíli nahoře a pak dole. Někdo může pociťovat i strach, strach z toho, kde jsem skončila a nebo kde ve svém životě skončím? Jsem správně ukotvena? Jsem vůbec ukotvena? Mám se o koho opřít? Ano, chvílemi se tak můžu cítit, ale chvílemi zase ne. Pro někoho kotva znamená jeho klidný rodinný přístav, partnerství či místo ve společnosti. Pro jiného kotva hovoří o jeho zaměstnání, i když zaměstnání se zázemím také hodně souvisí. V práci se můžeme cítit stresovaní, nervní, někdo může pracovat až do noci, jinak tato kombinace hovoří také o duchovní práci.

My budeme stát na křižovatce, budeme hledat řešení. Ano, chvílemi můžeme váhat, můžeme být nerozhodní, ale nakonec se rozhodneme správně a naše rozhodnutí nám přinese štěstí do života. A nebo se prostě jen rozhodneme se radovat, užívat si života a neřešit věci, které stejně teď nevyřešíme, místo toho třeba zajdeme do společnosti, na nějakou oslavu a nebo jen do kavárny s kamarádkou. Můžeme se rozhodnout i pro nějaké jiné setkání (pracovní, potencionální partner…?), protože květiny, ty nám vždy dávají naději na zlepšení situace ať je jakákoli.

S láskou Kateřina