Lenormand na 4.7.2019


Dnes se u mě nic katastrofického nedělo, opravdu smrt byla pro mě jen takové zastavení kdy jsem se vlastně ani nezastavila. Jen mě pobolívala trochu hlava z nedostatku tekutin. Na čtvrtek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand. A teď ke kartám:

MRAKY – KLÍČ – RYBY

+ DUCHOVNÍ PRŮVODCE – JETEL

Ach ty mraky! Jediné štěstí, že jsou k následující kartě svoji světlou stranou. Je to celé o trpělivosti, sice nějakou dobu máme v hlavě problém se kterým si nevíme rady a nebo přímo nevidíme cestu dále. Ale dnes se vyjasní, mraky se pomalu rozeženou my najednou máme řešení na dosah. Ten, kdo řešil finance a nebo majetkové záležitosti, tak ten najednou ví, vidí přesně jak na tom je, problém se vyřešil, peníze se někde objevili a nebo našel nějaký jiní zdroj příjmů. Klíč je naše zbraň, naše řešení, s ním můžeme otevřít ty správné dveře, ale také zároveň jím ty nesprávné zavřeme. Řešení je v nás, nikdo jiný to za nás nerozhřeší, no jo, ale po energetické stránce se ke konečnému činu máme problém dokopat. Pochybujeme? Váháme? Nevěříme jemu, jí, sobě? Co když je opravdu v těch mracích něco co nevidíme? A přitom by stačilo vzít klíč, vše okolo vypustit z hlavy a začít jednat! Pokud nic neuděláme pak v tomto stavu můžeme setrvat třeba i navěky kdy budeme jen čekat a čekat… A kdo nám zaručí, že ten klíč tam bude čekat s námi?

Kartu duchovní průvodce mám ráda, připomíná nám, že tu nejsme sami. Duchovní průvodce zde pro někoho představuje Boha, pro jiného Buddhu, pro další jsou to Andělé a nebo jakákoli bytost z vyšších světů. Některé z nás naopak mohou doprovázet duše blízkých zemřelých, jeden čas mi hodně takto pomáhala moje babička. A nakonec duchovním průvodcem je i naše vyšší Já. S jetelem by se zde jednalo jen o takové krátkodobé a nebo jen povrchní spojení, takové, které nejde do hloubky. Možno se zde bude jednat jen o záblesky, střípky. Ale to nevadí, celá tato situace má na nás pozitivní vliv. Jetel je o štěstí, kdy se radujeme z úplně obyčejných věcí, z práce, sluníčka, bouřky… Nejsme přímo mega šťastní, ale jsem aspoň spokojení.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop