Lenormand na 5.12.2018


Na středu jsem tentokrát vyložila z mých nejoblíbenějších lenormandek. A teď ke kartám:

KVĚTINY – MYŠI + SRDCE – MĚSÍC

Z obou těchto kombinací vnímám negativní, nepříjemnou energii, která se nám snaží vzít to krásné co v životě máme, to krásné co prožíváme a nebo by jsme bez těchto energií prožívali. Několik let jsem netrpěla na deprese, ale dnes jsem absolutně bez energie, bez nálady, nic mě netěší a to, co by mě těšilo, tak to z mého života před pár dny nečekaně zmizelo. Tak se místo toho snažím najít jiné naplnění a o tom je náš život. Věci, lidé a situace jsou pomíjivé. Nic netrvá věčně, nemá smysl se trápit nad něčím co je již dávno pryč a nebo nad něčím co nefunguje tak, jak před tím fungovalo. Konec něčeho vždy udělá místo pro něco jiného, teď mám aspoň více prostoru pro jiné věci ke kterým jsem se nedostala. A také mám úžasného přítele, který mě podržel před lety a i teď opět. A kdo ví, třeba to tak mělo být a já se díky současné situaci opět posunu dále.

Květiny hovoří o všem nádherném co si v životě dokážeme představit. Je to štěstí, krása, láska, spokojenost, romantika. Představují dárky jako je ostatně i snubní prsten a nebo květiny samotné. S nimi se setkáváme s lidmi se kterými je nám dobře. A to hlavní, ať je situace jakákoli, vždy nám dávají naději na její zlepšení. Bohužel hned vedle nich je ohlodávají myši, berou nám tyto příjemné chvíle, tyto příjemné setkání. Pro zaměstnané mohou hovořit až o nepříjemné společnosti, pro obchodníky hovoří o období bez obchodů. Kdo hledá zaměstnání a nebo je sám, pak myši jako kdyby nás vzali všechnu naději. S touto kombinací jsme prostě bez nálady.

Na dalším řádku srdce hovoří o všech věcech, které děláme rádi, děláme je z celého našeho srdce, těší nás, naplňují nás. S měsícem se zde můžeme cítit jako na houpačce, chvíli jsme v pohodě, spokojení a šťastní a pak to celé na nás spadne. Někdo může pociťovat i určité strachy z toho co bude dál? Existuje ještě láska či nikoliv?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz