Lenormand na 5.3.2019


Dnes bylo nádherně. Po dlouhé době jsem se šla podívat do města, strávila jsem asi čtyři hodiny po obchodech. Koupila jsem to, co jsem pár měsíců odkládala, protože se mi do města nechtělo, teď mám na nějakou dobu vystaráno. Na zítřejší den jsem vyložila z Mystické Lenromand a teď ke kartám:

SLUNCE – PÁN – LIŠKA

+ PES – CESTY

U prvního řádku mi karty sami lítaly z balíčku. Slunce je nejpozitivnější karta z celého balíčku. Může také hovořit o sluníčku jako takovém a nebo o slunci, které je vevnitř nás. Slunce sebou přináší světlo, teplo, energii, optimismus a kreativitu. Říká se, že slunce je ten nejlepší lékař a opravdu je to tak, slunce léčí jak naše tělo, tak i duši. Najednou vše vidíme úplně v jiném světle. Pro někoho dnes bude hovořit o jeho triumfu, kdy se nám může něco pro nás hodně důležitého podařit, v zaměstnání můžeme být pochváleni a nebo přímo povýšeni. Vztahy jsou příjemné s takovou hřejivou intimitou, kdy věříme ostatním, ale také sami sobě. Hned vedle vypadl pán, ten hovoří buď o nás a naší individualitě a nebo o muži, který je našemu srdci nejbližší. Řekněme o našem partnerovi. Vedle něj je liška, ta ho charakterizuje jako vychytralého, mazaného jedince a nebo jako neupřímného člověka, který se vždy snaží získat nějakou výhodu pro sebe na úkor ostatních, to znamená, že buď nemusí všem říkat pravdu a nebo nějakou skutečnost zatajuje a to proto, protože je to pro něj výhodné. Pokud se liška týká nás samých, pak ji máme pod kontrolou, záleží jen na nás, zda se tak budeme nebo nebudeme chovat.

Pokud bych teď pokračovala v předchozí větě, pak pes s cestami je naše upřímná volba, je to cesta v to, co my věříme, rezonujeme s tím a je to naše konečné stanovisko. Jednou větou rozhodnutí pro upřímnost. I když s cestami na konci můžou být mezi námi takový, kteří budou váhat, mám být upřímný a nebo mám trochu zalhat či něco zatajit. Ano, konečné rozhodnutí je zde opravdu na každém z nás. Pro ženy pokud se záležitost bude týkat našich partnerů, pak my budeme na vážkách zda tomu muži máme či nemáme věřit. V těchto kartách se přikláním k důvěře, ale je tam takové to ale. Jinak liška může zde odkazovat jak na velké, tak i na nějaké nepodstatné lži. A kdo někdy nezalhal?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde